, piątek 19 sierpnia 2022
12. Cieszyński Fortuna Bieg przeniesiony na 2021 rok
12. edycja Cieszyńskiego Fortuna Biegu pierwotnie miała się odbyć 26 kwietnia, a następnie na jesienią br. fot: www.fortuna.bieguliczny.plDodaj do Facebook

12. Cieszyński Fortuna Bieg przeniesiony na 2021 rok

MM
Aktualna sytuacja epidemiologiczna zmusiła organizatorów Cieszyńskiego Fortuna Biegu do odwołania tegorocznej 12. edycji imprezy, która pierwotnie miała się odbyć 26 kwietnia, a następnie jesienią br. Wprowadzone dla powiatu cieszyńskiego obostrzenia, a także troska o bezpieczeństwo uczestników biegu sprawiły, iż 12. edycja międzynarodowego biegu odbędzie się wiosną 2021 roku.

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną, związane z nią obostrzenia obowiązujące przy organizacji imprez sportowych a przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników jak i wszystkich osób zaangażowanych w organizację biegu, podjęliśmy trudną decyzję o przeniesieniu 12. Cieszyńskiego FORTUNA Biegu na 25 kwietnia 2021 roku (niedziela) czyli datę zarezerwowaną dla kolejnej edycji biegu.

W świetle obowiązujących przepisów bieg w takim wymiarze jak miało to miejsce w poprzednich latach nie może się odbyć a biorąc pod uwagę ilość dotychczas zapisanych biegaczy nie wchodzi w grę ograniczenie ilości uczestników. Cieszyński FORTUNA Bieg jest miejscem nie tylko sportowej rywalizacji ale również miejscem spotkań biegaczy zarówno z Polski jak i z zagranicy. Chcemy aby tak pozostało a udział w nim był dla Was komfortowy i przysporzył Wam wiele pozytywnych emocji, na co jak na razie nie pozwala ani sytuacja epidemiologiczna ani obostrzenia jakie zostały wprowadzone. - czytamy w oświadczeniu organizatorów biegu.

Co ważne, uczestnicy, którzy dokonali opłaty startowej i mają nadane numery startowe zachowują je na wiosenny termin z gwarancją utrzymania wysokości opłaty startowej w przypadku gdyby została podniesiona jej wartość. W razie potrzeby zarejestrowani uczestnicy mogą także przepisać numer na inną osobę lub mogą wystąpić do 30 listopada br. o zwrot opłaty startowej na konto, z którego została dokonana po przesłaniu wiadomości (imię, nazwisko, nr startowy) na adres: sport@um.cieszyn.pl.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama