, sobota 13 lipca 2024
Wybory uzupełniające w Strumieniu
Do urny wyborczej pójdą mieszkańcy sołectwa Zabłocie. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Wybory uzupełniające w Strumieniu

MB
W związku ze śmiercią radnego Rady Miejskiej Strumienia, Henryka Uchyły 8 listopada 2015 roku zostaną przeprowadzone wybory uzupełniające w okręgu wyborczym nr 13 obejmującym obszar sołectwa Zabłocie.

Zgodnie z zarządzeniem wojewody śląskiego, komitet wyborczy musi zostać zarejestrowany do 30 sierpnia br. Natomiast 8 listopada br. w godz. 7.00 - 21.00 odbędzie się głosowanie.

Do urny wyborczej pójdą mieszkańcy sołectwa Zabłocie obejmującego ulice: Bielska, Boczna, Brzegowa, Dolna, Herbaciana, Miodowa, Mokra, Narcyzów, Orzechowa, Pasieczna, Poddane, Rolna, Solna, Stokrotek, Torfowa, Tulipanów, Złocieni, Źródlana i Żwirowa.

Pogrzeb Henryka Uchyły odbył się 4 sierpnia w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Zabłociu. Samorządowiec ze Strumienia miał 55 lat, działał także jako przedsiębiorca.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama