, czwartek 9 luty 2023
Nowy radny w Radzie Powiatu
W obecnej kadencji Rady Powiatu miejsce Danuty Rabin zajmie Andrzej Molin, który w dniu wczorajszym złożył ślubowanie i wziął udział w pierwszych głosowaniach. fot: F.J.DralDodaj do Facebook

Nowy radny w Radzie Powiatu

MB
Nowy radny w Radzie Powiatu

fot. FJD

Podczas wczorajszej, 25 sierpnia, sesji Rady Powiatu ślubowanie złożył nowy radny, Andrzej Molin. Jest to wynikiem czerwcowej rezygnacji z mandatu radnej Danuty Rabin.

W obecnej kadencji Rady Powiatu miejsce Danuty Rabin zajmie Andrzej Molin, który w dniu wczorajszym złożył ślubowanie i wziął udział w pierwszych głosowaniach.

Danuta Rabin 5 czerwca złożyła pismo do przewodniczącego Rady Powiatu z informacją, że z dniem 30 czerwca zrzeka się mandatu radnej. Ta decyzja była podyktowana przyczynami osobistymi. Zgodnie z prawem miejsce ustępującej radnej obejmuje kandydat, który z danego okręgu (Istebna i Wisła) i danego komitetu wyborczego ("Cieszyński Ruch Samorządowy”) otrzymał największą liczbę głosów podczas zeszłorocznych wyborów samorządowych. Kolejny po Danucie Rabin, która otrzymała 1453 głosy, na liście jest Andrzej Molin, który dostał 502 głosy wyborców.

Radna Danuta Rabin w obecnej kadencji w Radzie Powiatu była członkiem Komisji Środowiska i Rolnictwa, wcześniej była wójtem Istebnej. Z kolei Andrzej Molin pełnił funkcję burmistrza Wisły w kadencji 2006-2010.

Komentarze: (5)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

wpis z konta FB Andrzeja Baczy:
.
"POszukiwane 1000ha na innowacyjny projekt (myślę będzie 100% dofinansowania z UE) na wykup gruntów w terenie zalesionym + kawałek nasypu kolejowego (mirabelki) i budowę ogrodzenia pod napięciem z przeznaczeniem na zielony park dla członków i sympatyków odchodzących w mroki historii. Skansen będzie wpisany na listę UNESKO. Platformy widokowe (dla dorosłych) - montaż publiczno-prywatny. Czas trwania projektu z uwagi na przewidywalny POziom agresji 10 lat. Lekcje historii nowożytnej na miejscu dla dzieci starszych od roku 2025."
.
Andrzej Bacza przyznał, iż wspomniany wpis faktycznie został umieszczony na jego prywatnym koncie, nie udzielił jednak żadnego komentarza w tej sprawie.

Panie Andrzeju gratulacje!!!

Czemu nic nie piszecie na temat oświadczenia radnych w sprawie skandalicznego zachowania przewodniczącego Baczy na fejsbuku?

Właśnie dlaczego nie napisaliście o skandalicznym wpisie na profilu Facebook Pana Przewodniczącego A. Baczy. Mam pytanie do Szanownej Redakcji- czy ten wpis jest tematem tabu? P

Ręce opadają.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama