, piątek 19 sierpnia 2022
Maria Kajzar nową radną Powiatu Cieszyńskiego
Objęcie mandatu przez nową radną nastąpiło w wyniku wygaśnięcia mandatu w związku ze śmiercią Janusza Dziedzica wybranego z okręgu wyborczego nr 4 (Chybie, Strumień) z listy nr 10 zgłoszonej przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość. fot: Starostwo Powiatowe CieszynDodaj do Facebook

Maria Kajzar nową radną Powiatu Cieszyńskiego

red.mat.pras.
Maria Kajzar nową radną Powiatu Cieszyńskiego

We wtorek, 23 lutego odbyła się XXVI Sesja Rady Powiatu Cieszyńskiego, podczas której jednym z punktów było złożenie ślubowania przez Marię Kajzar.

Przypomnijmy, objęcie mandatu przez nową radną nastąpiło w wyniku wygaśnięcia mandatu w związku ze śmiercią Janusza Dziedzica, wybranego z okręgu wyborczego nr 4 (Chybie, Strumień) z listy nr 10 zgłoszonej przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.

- Tak się składa, że po ośmiu miesiącach, kiedy rada działała w niepełnym składzie, po złożeniu ślubowania przez panią Marię Kajzar, znowu będzie miała 29 radnych - mówił Stanisław Kubicius, Przewodniczący Rady Powiatu Cieszyńskiego.

Objęcie mandatu przez Marię Kajzar to kolejna zmiana w składzie Rady Powiatu Cieszyńskiego. Podczas poprzedniej sesji ślubowanie składał Czesław Chrapek, który zastąpił radną Beatę Macurę.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama