, wtorek 25 czerwca 2024
Demokratyczne Państwo to nie utopia. O odwadze z Adrianem Zandbergiem
„Realna zmiana nie wydarzy się na trybunie parlamentarnej” twierdzi Adrian Zandberg.  fot: arch. Krytyka PolitycznaDodaj do Facebook

Demokratyczne Państwo to nie utopia. O odwadze z Adrianem Zandbergiem

red.mat.pras.
W piątek, 28 lutego o godz. 18:00 w Świetlicy Krytyki Politycznej "Na Granicy" w ramach cyklu spotkań "O odwadze" organizowanych z okazji 10-lecia Krytyki Politycznej w Cieszynie odbędzie się spotkanie z Adrianem Zandbergiem.

„Realna zmiana nie wydarzy się na trybunie parlamentarnej” twierdzi Adrian Zandberg. Gdzie zatem ma się wydarzyć i co ma oznaczać? Dlaczego w ogóle odczuwamy potrzebę zmiany i wobec czego? Wielu z nas czuje, że Polska nie jest wygodnym domem, wolnym od strachu o przyszłość naszych dzieci, o godną starość, o uwikłaną w politykę edukację, o to kogo wolno nam kochać i z kim zakładać rodzinę, o niezawisłość sądów, o wolność. Czy jest nam potrzebna odwaga żeby zacząć budować wygodny dom, realnie demokratyczne państwo? A przede wszystkim skąd brać tę odwagę? Na te trudne pytania Adrian Zandberg spróbuje odpowiedzieć już 28 lutego o godz. 18:00 w Świetlicy Krytyki Politycznej "Na Granicy". Spotkanie poprowadzi Agnieszka Muras.

Dr Adrian Zandberg - historyk, doktor nauk humanistycznych, nauczyciel akademicki, przedsiębiorca, polityk, współzałożyciel i członek Zarządu Krajowego partii Razem. Poseł na Sejm IX kadencji.

Agnieszka Muras - działaczka społeczna i koordynatorka programu kształcenia liderów miejskich w Fundacji Szkoła Liderów. Pracowała w HEAL Polska, działając na rzecz poprawy jakości powietrza oraz w Krytyce Politycznej, tworząc Świetlicę „Na Granicy” w Cieszynie od samych jej początków.

Wydarzenie realizowane w ramach obchodów 10-lecia Świetlicy Krytyki Politycznej "Na Granicy" w Cieszynie.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

no i proszę bardzo, mamy dra Adriana, bezdyskusyjną gwiazdę polskiego parlamentaryzmu obecnej kadencji - i dra Adriana z kabaretu, niezłomnego krzywoprzysięzcę i pośmiewisko całej Europy

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama