, wtorek 23 lipca 2024
Anna Stefaniak-Bacza zastępcą burmistrza Skoczowa
W piątek, 5 grudnia odbyło się zaprzysiężenie Mirosława Sitko na stanowisko burmistrza Skoczowa fot: skoczow.plDodaj do Facebook

Anna Stefaniak-Bacza zastępcą burmistrza Skoczowa

SM
W Urzędzie Miasta w Skoczowie odbyła się II Sesja Rady Miejskiej Skoczowa, podczas której uroczyste ślubowanie złożył Mirosław Sitko.

W pierwszym zarządzeniu nowy burmistrz odwołał dotychczasowego zastępcę Piotra Ruckiego. Nowym zastępcą burmistrza Skoczowa została Anna Stefaniak-Bacza, dotychczasowa dyrektorka Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie.

W kolejnych punktach Rajmund Dedio, przewodniczący Rady Miejskiej, przedstawił wszystkich naczelników poszczególnych wydziałów oraz dyrektorów jednostek organizacyjnych.

Komentarze: (11)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jakoś nigdzie nie ma zarządzenia o powołaniu viceburmistrz, a ze strony UM nagle zniknęło nazwisko przyszłej vieceburmistrz. Coś już tu nie gra.... Wpisali szybko i tak samo szybko zniknęło....

Pani Anna bedzie powołana na to stanowisko od 15 grudnia dopiero

Andrzej Bacza w opozycji - bezcenne... Nie od dziś wiadomo, że punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia...

Smutne jest to, że Bacza tak opowiadał o układach, układzikach, tak potępiał "namaszczenie" Ruckiego przez Żaganową, a sam układami żonę do UM wprowadził, i układami stołek przewodniczącego RP zajął.

Niech się któryś z pracowników PUP-u wypowie - jaka jest ta Stefaniak-Bacza??? chcielibyśmy wiedzieć na co można liczyć w Skoczowie.... bo różne opinie krążą ....

Pani Żagan pokazała klasę w przeciwieństwie do byłego już burmistrza Wisły, który od przegranej 16 listopada w urzędzie się nie pokazał

No to będzie krzyż smoleński i rondo Kaczyńskiego, a na każdym rogu portrety Jana Pawła II.
Gratuluję wyboru!

Ale durnoty. Poziom dna - dużo wyżej.

Już była pani burmistrz m.in. powiedziała do nowego Burmistrza, że w poprzedniej radzie byli radni, którzy dla zasady byli zawsze przeciw. Chyba się przejęzyczyła, bo zgodnie z prawdą powinna powiedzieć, że w poprzedniej radzie byli radni, którzy dla "zasady" byli zawsze "za" (czytaj: głosowali bezkrytycznie i nie wiedząc dlaczego, ale zgodnie z poleceniem; bierni, mierni, wierni).

Czyli w powiecie rządzi koalicja SLD pod panowaniem Brudnego z PiS. Słyszałem że nie uczestniczy w tym Kubicjus, widać prawdziwy lewicowiec i porządny człowiek a nie szkopyrtok jak ci inni.

Skoczowianom współczuję wiceburgmajsterki, a pracownikom PUP gratuluję odzyskanej wolności.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama