, czwartek 18 kwietnia 2024
Turnusy rehabilitacyjne 2019. Ważne informacje dla niepełnosprawnych
Osoby z orzeczoną niepełnosprawnością z niecierpliwością czekały na ogłoszenie przez PCPR możliwości uzyskania w 2019 roku dofinansowania ich pobytu na turnusach rehabilitacyjnych. fot: pixabay.comDodaj do Facebook

Turnusy rehabilitacyjne 2019. Ważne informacje dla niepełnosprawnych

ICZ
Osoby z orzeczoną niepełnosprawnością z niecierpliwością czekały na ogłoszenie przez PCPR możliwości uzyskania w 2019 roku dofinansowania ich pobytu na turnusach rehabilitacyjnych.

Pobyt na takim turnusie dla osoby z niepełnosprawnością jest niewątpliwie szansą na odpoczynek, regenerację sił oraz skorzystanie z oferowanych przez ośrodki zabiegów rehabilitacyjnych.

Cierpliwość oczekujących została nagrodzona, i od 10 do 26 kwietnia będą oni mogli w Cieszyńskiej siedzibie PCPR składać wnioski, przy czym trzeba zaznaczyć, że osoby które w poprzednim roku uzyskały takie dofinansowanie, w obecnym ich wnioski nie będą brane pod uwagę.

Obecnie trwa skrupulatne ich wypełnianie, zarówno przez samych zainteresowanych, jak i przez prowadzących ich lekarzy.

Ilu zainteresowanych i w jakiej kwocie otrzyma dofinansowanie - to na dzień dzisiejszy wielka niewiadoma, jednak składający wnioski mają nadzieję, że dzięki takiej formie wsparcia choć na trochę będą mogli oderwać się od codzienności.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama