, poniedziałek 15 sierpnia 2022
Stracić i żyć - jesienna konferencja dla kobietDodaj do Facebook

Stracić i żyć - jesienna konferencja dla kobiet

CME
19 listopada w godz. 10.00 - 13.00 w Domu Gościnnym parafii ewangelickiej w Wiśle-Jaworniku odbędzie się jesienna konferencja dla kobiet pod hasłem „Stracić i żyć”. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

W programie m.in.: wykłady i historie kobiet o życiowych stratach i zmianach; czas na rozmowy; wspólny śpiew; kawa, herbata i ciasto; bogata oferta księgarni „Warto”.

- Przeżywanie straty, na przykład związanej z utratą bliskiej osoby, zdrowia, pracy, miejsca do życia jest procesem, który wymaga czasu. Jesienna konferencja jest okazją do uczenia się, w jaki sposób tworzyć dla siebie i innych przestrzeń do przeżywania i przezwyciężania bólu, cierpienia, smutku zawiązanego z różnymi stratami i kryzysami życiowymi oraz impulsem do poszukiwania nadziei - zaznaczają organizatorzy.

- Poprzez wykłady i świadectwa kobiet przyjrzymy się takim uczuciom, jak: szok - pustka, zaprzeczenie, lęk - panika, strach, niemożność skupienia się, gniew i złość - na człowieka, który nas opuścił, na Boga, na siebie samych, wina, żałość, smutek i depresja - kompletne emocjonalne i fizyczne wyczerpanie, samotność i opuszczenie, ból - osłabienie, strata zaufania do siebie, utrata marzeń, wysiłek do uwolnienia się - wiara - powolny powrót do życia i nadzieja - podkreślają organizatorzy.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama