, niedziela 4 czerwca 2023
Skoczów: Spotkanie z prof. Andrzejem BochenkiemDodaj do Facebook

Skoczów: Spotkanie z prof. Andrzejem Bochenkiem

Na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Skoczowie prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) gościł będzie znany kardriochirurg prof. Andrzej Bochenek. Opowie on o najnowszych zdobyczach medycyny na polu chirurgii i kardiochirurgii oraz o tym, dlaczego warto dbać o serce.

Choroby układu krążenia są główną przyczyną zgonów w Polsce i odpowiadają aż za połowę przypadków. Tym bardziej warto zainteresować się tematem spotkania w Skoczowie.

Po wykładzie zatytułowanym Nowoczesne metody w chirurgii i kardiochirurgii będzie możliwość rozmowy z prof. Bochenkiem. To wybitny specjalista w swojej dziedzinie, który umiejętności zawodowe doskonalił w wiodących ośrodkach kardiochirurgii w Polsce oraz w renomowanych klinikach Europy i USA.

W programie, oprócz ciekawej prelekcji, będą porady żywieniowe oraz degustacja zdrowej żywności. Ponadto organizatorzy zapewniają możliwość wykonania bezpłatnych badań ciśnienia krwi i poziomu cukru oraz pomiaru tkanki tłuszczowej.

Zajęcia Klubu Zdrowia w Skoczowie odbędą się w poniedziałek, 20 maja, o godzinie 18 w Zespole Szkół nr 1 przy ul. G. Morcinka 20. Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia: http://www.kluby-zdrowia.chsch.pl/

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej: http://www.zdrowie.chsch.pl/

Złóż dar na działalność dobroczynną:

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów
konto: 70 1240 1994 1111 0010 3061 2425

Możesz skorzystać z przelewu online: http://www.chsch.pl/zloz_dar/filie/skoczow/

Tekst: Justyna Libera

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama