, czwartek 6 października 2022
Skoczów: Dzień Zdrowia - darmowy masaż, degustacja i badaniaDodaj do Facebook

Skoczów: Dzień Zdrowia - darmowy masaż, degustacja i badania

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Urząd Gminy Skoczów, Chrześcijańska Służba Charytatywna (ChSCh) i Państwowa Inspekcja Sanitarna już po raz kolejny organizują w Skoczowie Dzień Zdrowia. To niepowtarzalna okazja, by w jednym miejscu poddać się wielu bezpłatnym badaniom oraz zdrowo i smacznie zjeść.

W ofercie Dnia Zdrowia będzie szereg badań profilaktycznych, m.in. oznaczenie poziomu cukru i cholesterolu we krwi. Wolontariusze zmierzą ciśnienie, obliczą BMI oraz procent tkanki tłuszczowej w organizmie. Za pomocą specjalnych urządzeń sprawdzą wysycenie krwi tlenem oraz wydolność płuc. Uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać z dobrodziejstw masażu oraz zasięgnąć porad rehabilitacyjnych. Na specjalnym stoisku będzie można skosztować zdrowych specjałów.

Zainteresowani będą mogli również skorzystać z porad i konsultacji ze specjalistami oraz otrzymać broszury i ulotki informacyjne.

Pamiętajmy, że regularne badania są profilaktyką wielu chorób, m.in. schorzeń układu krążenia, cukrzycy, chorób płuc. Dzień Zdrowia odbędzie się w czwartek, 16 kwietnia w skoczowskim MCK, przy ul. Targowej 26, w godzinach 9–15.

Wstęp wolny!

Czytaj więcej o projekcie Zadbaj o zdrowie z ChSCh: http://www.zdrowie.chsch.pl/zadbaj-o-zdrowie/

Przekaż 1% podatku dla filii ChSCh w Skoczowie. KRS: 0000 421 193, cel szczegółowy: „filia Skoczów”.

(jl)

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama