, środa 30 listopada 2022
Program "Działaj lokalnie" w ZSTiO w SkoDodaj do Facebook

Program "Działaj lokalnie" w ZSTiO w Sko

Bajerki News
Program "Działaj lokalnie" w ZSTiO w Sko

Fot. J. Rzechanek


Program "Działaj lokalnie" w ZSTiO w Sko

Fot. J. Rzechanek


Program "Działaj lokalnie" w ZSTiO w Sko

Fot. M. Kłek


Program "Działaj lokalnie" w ZSTiO w Sko

Fot. R. Duława


Program "Działaj lokalnie" w ZSTiO w Sko

Fot. M. Tomica

Od połowy września w szkolnych pracowniach fotograficznych odbywają się warsztaty finansowane z programu „Działaj lokalnie”. Uczestnicy to osoby dorosłe i uczniowie z powiatu Cieszyńskiego.

W profesjonalnie wyposażonych pracowniach ZSTiO mogą oni poznać tajniki pracy z tradycyjnymi materiałami fotograficznymi, naświetlić filmy i wykonać powiększenia. Kontynuacją warsztatów będzie wspólny wyjazd uczestników warsztatów i uczniów kierunku fototechnik na plener do wsi Nieboczowy oraz wystawa fotograficzna. Działania finansowane są ze środków programu "Działaj lakalnie" i są doskonałą okazją do integracji lokalnego środowiska fotograficznego.

Finałem działań będzie organizowany 13 i 14 listopada w Teatrze Elektrycznym Festiwal Fotografii Analogowej "SkoFot". Imprezę tą przygotowują wspólnie uczniowie fototechnika pod kierunkiem p. Jerzego Rzechanka oraz grupa pasjonatów fotografii, działająca pod kierunkiem Macieja Kłeka przy Centrum Kultury "Integrator" w Skoczowie.

W Radiu Bielsko odbyła się rozmowa z twórcą festiwalu SkoFot. Kolejna rozmowa z Jerzym Rzechankiem w sobotę w Polskim Radiu w TRÓJCE! w audycji Radiowy Dom Kultury po godz. 12.00.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama