, piątek 1 lipca 2022
Czy Fornalik coś zmieni?Dodaj do Facebook

Czy Fornalik coś zmieni?

sGS83
No i się stało poznaliśmy nowego selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej. Jest nim Włodzimierz Fornalik obecny trener Ruchu Chorzów. Co może się zmienić??

Hmmm mam wrażenie że ponownie popełnili błąd specjaliści od siedmiu boleści w pzp-enie! Nie widzą różnicy miedzy słowami trener a selekcjoner. Fornalik może i doprowadził Ruch do wicemistrzostwa Polski ale na naszych boiskach ligowych, a jak wiadomo nie stoimy na najwyższym poziomie, a pan Fornalik chce się mierzyć na arenie międzynarodowej!

Kolejny błąd naszego zarządu. Dlaczego nie możemy zatrudnić zagranicznego szkoleniowca? Bo ponoć nas nie stać, ale czy stać nas na kolejne rozczarowanie i blamaż? Mam już tego dość! Będę kibicował naszym ale nie liczę na awans na mundial. Życzę mu powodzenia ale niech nie liczy na pobłażliwość ze strony kibiców!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama