, poniedziałek 22 kwietnia 2024
Cieszyński Sztab WOŚP szuka wolontariuszy
Co zrobić aby znaleźć się w tym gronie? fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Cieszyński Sztab WOŚP szuka wolontariuszy

red.
Początkiem listopada pojawiła się oficjalna informacja o utworzeniu Cieszyńskiego Sztabu 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W związku z tym w mieście nad Olzą na dobre rozpoczęły się poszukiwania osób chętnych do pomocy i objęcia funkcji wolontariusza.

Co zrobić aby znaleźć się w tym gronie?
Wystarczy odebrać ankietę wolontariusza, która dostępna jest w trzech miejscach: w sekretariacie Domu Narodowego, w sekretariacie Instytutu Sztuki Wydziału Artystycznego UŚ w Cieszynie (pok. 129) lub podczas dyżurów Sztabu w Galerii 12 na parterze Domu Narodowego we wtorki i czwartki w godzinach 16:00-18:00. Istnieje również możliwość pobrania ankiety ze strony internetowej COK Domu Narodowego.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie ankiety, do której należy dołączyć zdjęcie legitymacyjne. Wypełniony dokument wraz ze zdjęciem można wysłać drogą mailową na adres cieszyn_sztab_wosp@o2.p lub przynieść osobiście do Galerii 12 w godzinach dyżurowania Sztabu.

Po zarejestrowaniu wolontariusza wystarczy już tylko podpis pod oświadczeniem. To tylko kilka kroków, aby zostać wolontariuszem i pomóc pozyskać środki "Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama