, czwartek 11 sierpnia 2022
Zespół Chłodno zagra w Tramwaj Cafe
- Koncert zespołu Chłodno odbędzie się w sobotę, 8 lutego o godz. 18:00 w cieszyńskim Tramwaj Cafe! Wstęp na koncert jest wolny, jednak po koncercie, będzie można wesprzeć młody zespół wrzucając coś do "kapelusza" - informują organizatorzy koncertu.  fot: Kamil Antczak @_acvids_Dodaj do Facebook

Zespół Chłodno zagra w Tramwaj Cafe

MM
Młody, ale niezwykle ambitny duet wystąpi w najbliższą sobotę, 8 lutego w wagonie cesarskim kawiarni Tramwaj Cafe.

Chłodno to duet, który powstał na przełomie ubiegłego lata i jesieni. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Opowiadają o sprawach, które zakurzone i zawstydzone leżą na dnie serca każdego człowieka. Wersy płynące z doświadczeń i zakamarków ich dusz, muzyka, która od zawsze grała gdzieś głęboko w środku, ale była zbyt skruszona, żeby się pokazać. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się w jedno. Chłodno sprawia, że w waszych sercach zapali się iskierka nadziei, ze może gdzieś tam właśnie, podczas chłodnej nocy - nie jesteście sami. Na swoim koncie mają wydany singiel (S)pokój, który jest zapowiedzią ich nadchodzącej płyty, nad którą obecnie pracują.

- Koncert zespołu Chłodno odbędzie się w sobotę, 8 lutego o godz. 18:00 w cieszyńskim Tramwaj Cafe! Wstęp na koncert jest wolny, jednak po koncercie, będzie można wesprzeć młody zespół wrzucając coś do "kapelusza" - informują organizatorzy koncertu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama