, czwartek 29 września 2022
Zespół Chłodno rozgrzał Tramwaj Cafe
Koncert zespołu Chłodno odbył się w sobotę, 8 lutego w cieszyńskim Tramwaj Cafe! fot: FB/Tramwaj CafeDodaj do Facebook

Zespół Chłodno rozgrzał Tramwaj Cafe

MM
Zespół Chłodno rozgrzał Tramwaj Cafe

Nastrojowa muzyka zespołu Chłodno idealnie wpisała się w charakter kawiarni Tramwaj Cafe.

Duet, który powstał na przełomie ubiegłego lata i jesieni zagrał w minioną sobotę w wagonie cesarskim Tramwaj Cafe. Muzyka, którą zaprezentowali młodzi muzycy pochodzący z Pszczyny i Tychów rozgrzała publiczność, która z chęcią wsparła zespół Chłodno w zbiórce środków na wydanie debiutanckiej płyty.

- Pierwszy raz przyszło nam grać w tak wyjątkowym i klimatycznym miejscu. Wszystko się zgadzało - od wystroju, przez pyszne jedzenie, aż po wspaniałych ludzi, zarówno właścicieli jak i gości. Pomimo chłodu na zewnątrz i w naszej nazwie, w Tramwaj Cafe zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło – komentuje sobotni występ w Tramwaj Cafe wokalista i gitarzysta zespołu Chłodno Szymek Pałyz.

Ponad godzinne spotkanie z zespołem Chłodno było okazją do symbolicznego powrotu do radości i zabawy kojarzonych z letnimi wieczorami, które z czasem zmieniają się w melancholijny wydźwięk nieubłaganie następującej po lecie jesieni. - Nastrojowa muzyka zespołu Chłodno idealnie wpisała się w charakter naszego tramwaju. Łączyła w sobie bowiem to co dalekie i bliskie. Cieszymy się bardzo, iż udało się nam choć trochę wspomóc realizację ambitnych planów zespołu Chłodno, który obiecał wrócić do Tramwaj Cafe jak tylko wyda swoją debiutancką płytę – komentują organizatorzy koncertu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama