, niedziela 28 maja 2023
Zapraszamy Was na koncert Tulii!
Na to wydarzenie zapraszamy naszych czytelników, proponując dwa bilety, które otrzymaliśmy specjalnie dla Was od organizatorów festiwalu.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Zapraszamy Was na koncert Tulii!

red.
Już 1 czerwca rozpocznie się 29. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Bez Granic, w ramach którego 7 czerwca na deskach Teatru im. A. Mickiewicza wystąpi Zespół Tulia. Na to wydarzenie zapraszamy naszych czytelników, proponując dwa bilety, które otrzymaliśmy specjalnie dla Was od organizatorów festiwalu.

Zespół Tulia został założony w 2017 roku i bardzo szybko zyskał popularność, głównie dzięki świetnym folkowym coverom utworów „Nieznajomy” Dawida Podsiadły i „Enjoy the silence” zespołu Depeche Mode. Dziewczyny z Tulii to laureatki konkursu „Premier” 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2018) i zdobywczynie nagrody Akademii Fonograficznej „Fryderyk” za debiut roku 2019. W ubiegłym tygodniu zespół reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji. Pomimo tego, że Tulia pożegnała się z Eurowizją na etapie półfinałów, a do finału zabrakło naprawę niewiele, występ Tuli zgarnął wiele pozytywnych komentarzy zza granicy. Teraz dziewczyny otwierają sezon koncertowy i zapraszają na bezpośrednie spotkanie z ich muzyką.

- Żywy dźwięk, żywa emocja - to coś, czego nie dotkniemy w telewizji, a co chcemy Wam dawać dopóki będziemy razem. Mamy dla Was cudowne niespodzianki, które już czekają, by je wypuścić! Jedna mała iskra staje się płomieniem. Do usłyszenia #tulimy – napisały członkinie zespołu na swoim profilu na Facebooku.

Na trasie zespołu znalazł się również Cieszyn, koncert odbędzie się w Teatrze im. A. Mickiewicza 7 czerwca, o godz. 17.00. Bilety wciąż można zakupić TUTAJ.

Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Bez Granic przekazali dla naszych czytelników dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Można je wygrać w konkursie, który polega na odpowiedzi na proste pytanie: Z jakim utworem Zespół Tulia reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji w Tel Awiwie? Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: redakcja@gazetacodzienna.pl. W treści prosimy również o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu, pod który skontaktujemy się w przypadku wygranej. Konkurs trwa do poniedziałku 3 czerwca 2019 r., do godz. 12.00. Warto próbować swoich sił w konkursie, ponieważ o wygranej nie decyduje kolejność zgłoszeń, a losowanie. Może to właśnie do Ciebie trafi bilet na koncert Zespołu Tulia.

TULIA "Nieznajomy" (Dawid Podsiadło folk cover)

TULIA "Enjoy The Silence" (DEPECHE MODE folk cover)

Tulia - Nothing Else Matters

Tulia - Fire of Love (Pali Się) - Poland Eurovision 2019

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama