, czwartek 6 października 2022
Wojtek Wandzel i jego szkoła odwiedza Cieszyn
Wystawa w COK Dom Narodowy w Cieszynie potrwa do 30 marca. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Wojtek Wandzel i jego szkoła odwiedza Cieszyn

JM
To osoby w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach, wykonujące na co dzień różne zajęcia, które połączyła jedna pasja - pasja do fotografowania. Już 1 marca uczestnicy Skoczowskich Warsztatów Fotograficznych zaprezentują swoje prace podczas wernisażu w COK Dom Narodowy w Cieszynie. Będzie to również okazja do zobaczenia portretów wykonanych przez prowadzącego zajęcia Wojciecha Wandzla.

Skoczowskie Warsztaty Fotograficzne to cykl wykładów prowadzonych przez fotografa Wojciecha Wandzla, w trakcie których uczestnicy mają okazję poznać zagadnienia związane z kompozycją, ekspozycją, pos produkcją oraz prezentacją zdjęć. Zdobytą wiedzę wykorzystują później w praktyce nie tylko w studio, ale i podczas wyjazdów w plener.

Już w czwartek, 1 marca, uczestnicy Skoczowskich Warsztatów Fotograficznych zaprezentują swoje prace podczas wernisażu w Galerii na Piętrze Cieszyńskiego Domu Narodowego.

Będzie to połączenie dwóch prezentacji: zdjęć wykonanych przez uczestników Skoczowskich Warsztatów Fotograficznych oraz ich portretów autorstwa Wojciecha Wandzla. Dzięki temu, oglądający będą mieli okazję zobaczyć autora zdjęć zaraz obok jego prac. - Chciałem uchwycić uśmiechnięte twarze, tak, aby oglądający poczuł pozytywną energię. Energię, którą czują ludzie, kiedy mają w swoich rękach aparat - mówi o swoich portretach Wojciech Wandzel.

Zdjęcia będzie można oglądać do 30 marca.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Super sprawa! Chętnie bym obejrzał tę wystawę. Niestety, nieprędko zawitam do Cieszyna, czy Skoczowa.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama