, czwartek 6 października 2022
Według mieszkańców Perfect powinien zagrać w Cieszynie
Czy podczas przyszłorocznego ŚTB na cieszyńskim rynku zobaczymy Grzegorza Markowskiego? fot: Paulina OgłódekDodaj do Facebook

Według mieszkańców Perfect powinien zagrać w Cieszynie

Cieszynianie zdecydowali kto miałby wystąpić podczas przyszłorocznego Święta Trzech Braci. Propozycji było 90. Różni wykonawcy, różne gatunki muzyczne. Najwięcej głosów otrzymał zespół Perfect. Czy uda się zobaczyć Grzegorza Markowskiego na cieszyńskim rynku?

Po dwuetapowej selekcji mieszkańcy Cieszyna wybrali artystę, którego chcieliby usłyszeć podczas Święta Trzech Braci (ŚTB). Największą liczbę głosów w sondażu zdobył zespół Perfect. Do pierwszej trójki zakwalifikował się także Grubson oraz Dżem.

- Do urzędu miasta spłynęło 195 głosów. Spośród nich wyłoniliśmy jedenaście zespołów, które otrzymały największą liczbę głosów. Wyniki przekazaliśmy do Cieszyńskiego Ośrodka Kultury "Dom Narodowy". Propozycje mieszkańców będą brane pod uwagę w organizowaniu kolejnych edycji ŚTB - mówi Renata Karpińska naczelnik Wydziału Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Cieszynie.

Przyszłoroczne Święto Trzech Braci odbędzie się w dniach 15-17 czerwca. - Propozycje, które wytypowali mieszkańcy miasta pokrywają się z naszymi typami gwiazd, które chcieliśmy zaprosić. Rozmowy z artystami rozpoczniemy w lutym, wtedy na pewno będziemy znać budżet miasta i wolne terminy gwiazd - komentuje Bogusław Haręża, dyrektor cieszyńskiego Domu Narodowego. - Bardzo odpowiadają nam takie głosy mieszkańców - dodaje.

Komentarze: (5)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Świetnie, to nie to co w Skoczowie... i nie tylko o kase na impreze tu chodzi. Brawo dla Domu Kultury za organizację.

Super! Wspaniele, ze była taka inicjatywa, a i program tegorocznego świeta naprawdę zapowiada sie świetnie. Organizatorzy sie postarali, brawo za inicjatywę! Na pewno sie wybierzemy z rodzinka i znajomymi ;-)

powinien zagrać Dżem ,jeju w Jastrzębiu jest w marcu w Cieszynie też powinien zagrać ja jestem z młodego pokolenia i bardzo chciałabym żeby taki zespół jak Dżem zagrał u nas

No szkoda że za dawnych czasow ( mowie o latach 90 ) wladze miasta nie chcialy znac zdania mieszkancow , a swoja droga pragne przypomniec ze własnie w tamtych latach bez specjalnej zachęty ze strony mieszkancow graly w Cieszynie na rynku najlepsze polskie a i zagraniczne zespoly dzieki inicjatywie DN . Byly to : Dżem , Perfect, Budka Suflera, Maryla Rodowicz , Cz. Niemen , i najwiekszy koncert KORY , a takze wiele innych artystow jak Grechuta , Kaczmarski itd . Wystarczy popatrzec do kroniki DN z lat 1989-1998.
Z takiej oferty programowej byli zadowoleni nie tylko mieszkańcy i goście ktorych z drugiej strony Olzy nie brakowalo ale także wszyscy organizatorzy gastronomii na cieszynskim rynku ze względu na bardzo duże obroty . I jeszcze jeden fakt : na obchody 1200 lecia miasta Cieszyna w okresie wakacyjnym mógł byc zorganizowany koncert JOE Cockera , ktory chciala zasponsorować Grupa Żywiec ale ówczesne wladze miasta po prostu to nie zainteresowalo i odglos w mediach ogolnopolskich naszych obchodow byl prawie żaden !!!

....DŻEM! DŻEM, DŻEM!!!!! Dadzą lepszy koncert niż Perfect! Choć jesli byłyby fundusze to w piątek dajcie Perfect a w sobotę Dżem i macie kilkanaście tysięcy ludzi w weekend zagwarantowane!!!! - O GRUBSONIE NIE WSPOMINAM BO NON STOP JEST W CIESZYNIE I NIE WARTO GO NA RAZIE ZAPRASZAĆ CHOĆ NIC DO JEGO TWÓRCZOŚCI NIE MAM - SPOKO ZIĄ ;)

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama