, poniedziałek 15 sierpnia 2022
Ustronsky w najbliższym odcinku programu ”Must be the music”
W najbliższą niedzielę, 1 kwietnia o godz. 20.00 w Polsacie będziemy mogli zobaczyć występ zespołu Ustronsky. fot: Polsat/mat. pras.Dodaj do Facebook

Ustronsky w najbliższym odcinku programu ”Must be the music”

Agnieszka Kaczmarczyk
Ustronsky w najbliższym odcinku programu ”Must be the music”

Głosować można na portalu społecznościowy facebook, po emisji niedzielnego programu. fot. archiwum zespołu

Ośmioosobowy zespół z Ustronia zaraża wszystkich pozytywną energią. W najbliższą niedzielę, w odcinku programu ”Must be the music” w telewizyjnym Polsacie, widzowie zobaczą prawdziwie ognisty występ grupy Ustronsky. Ich wykonanie wzbudziło uznanie jurorów. Teraz, by przejść do kolejnego etapu, potrzebują waszych głosów.

Grupa znajomych muzyków ze Śląska Cieszyńskiego nieraz udowadniała swojej publiczności, że nie idzie na łatwiznę, a ich umiejętności są wysokie. Ustronsky to formacja, która gra ze sobą od kilku lat. Gustuje w stylistyce rock n' rolla i funky. W programie muzycy zmierzyli się na scenie z żywiołowym utworem z repertuaru Czesława Niemena - "Płonie stodoła". - Chcieliśmy spróbować swoich sił w telewizyjnym show, traktując to jako zabawę i możliwość ewentualnej promocji. Udało się i jesteśmy w kolejnym etapie - mówi Zbyszek Bałdys, kompozytor i gitarzysta zespołu Ustronsky, który ma nadzieję, że widzowie odbiorą ich występ równie pozytywnie, jak jury. - Naszym celem jest finał programu i wydanie długo oczekiwanego debiutanckiego albumu - zaznacza Bałdys, licząc na głosy widzów.

Podczas występu Adam Sztaba docenił ciekawą aranżację i profesjonalne wykonanie utworu. Z kolei Elżbieta Zapendowska pochwaliła wykonanie. - Bardzo dobry wokal, przebijający się. Nie lubię tego utworu poza oryginałem, bo nikt nie daje rady, a ty dałeś - zauważyła jurorka.

W najbliższą niedzielę, 1 kwietnia o godz. 20.00 w Polsacie będziemy mogli zobaczyć występ zespołu. Ważne jest wsparcie widzów w głosowaniu, które rozpocznie się tuż po emisji programu na Facebooku.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Kto moze i chce, niech zaglosuje na ten wlasnie zespol. Link do glosowania na facebooku w opisie filmu. Mozna zaglosowac 9RAZY !! http://www.youtube.com/watch?v=UEgpzKM8AKA

Oni nie czują rock&rolla,mysla ,ze to piosenki w stylu "tłusta gęś lata mi po placu",w Jarocinie zaczynaly dzisiejsze gwiazdy jak Tlove Wilki Ira ,to byl wlasnie rock &rolla , to sie nawet nie nadaje na dożynki.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama