, piątek 1 lipca 2022
Ustroń: Ewa Kasprzyk i inne gwiazdy na UST-ach
Ewa Kasprzyk w "Super Susan". fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Ustroń: Ewa Kasprzyk i inne gwiazdy na UST-ach

MB
Ustroń: Ewa Kasprzyk i inne gwiazdy na UST-ach

"Jakoś to będzie". fot. mat. pras.


Ustroń: Ewa Kasprzyk i inne gwiazdy na UST-ach

"Komedia polska, czyli z życia mrówek". fot. mat. pras.

Już 11 marca startują XVI Ustrońskie Spotkania Teatralne. Na scenie MDK "Prażakówka" nie zabraknie propozycji komediowych i aktorskich gwiazd.

Festiwal rozpoczną występy laureatów IX Miejskiego Przeglądu Amatorskich Zespołów Teatralnych Ustroń 2014. Z kolei w trakcie trzech kolejnych dni festiwalowych będzie można zażyć solidną dawkę humoru.

12 marca o godz. 18.00 zostanie wystawiona komedia społeczna "Jakoś to będzie". Jacek Kałucki i Sylwester Maciejewski (m.in. świetna kreacja Solejuka w serialu "Ranczo") wcielą się w dwóch mężczyzn, którzy przez przypadek spotykają się w poczekalni i zaczynają snuć humorystyczno-ironiczną rozmowę o współczesnej polskiej rzeczywistości. Bilety w cenie 25 zł.

Z kolei 13 marca o godz. 18.00 tragifarsowy klimat wprowadzi spektakl "Komedia polska, czyli z życia mrówek". Główne role zagrają Ewa Szykulska i Piotr Dąbrowski, którzy wcielą się "dwójkę samotnych i zagubionych w nowej rzeczywistości ludzi". Czy klasyczną love story pokrzyżują nieoczekiwane okoliczności i czy historia będzie miała happy end? Warto przekonać się, tym bardziej, że twórcy zapowiadają naprawdę zaskakujący finał. Bilety kosztują 40 zł.

Ostatniego dnia festiwalu – 14 marca, o godz. 18.00 – wystąpi Ewa Kasprzyk w formule one women show "Super Susan". Monodram opiera się na zabawnych perypetiach szalonej Angielki, Susan, która odbywa podróż życia do Australii. Z humorystycznej opowieści dowiemy się o nietypowych marzeniach i nadziejach bohaterki. Bilety w cenie 35 zł.


UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodami będą zaproszenia na festiwalowe przedstawienia: "Jakoś to będzie", "Komedia polska, czyli z życia mrówek" lub "Super Susan".

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: W którym roku miała miejsce premiera przedstawienia "Super Susan"?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Wygrają trzy osoby, które jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe. Nagrodzeni zostaną poinformowani drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania przed przedstawieniami w kasie MDK "Prażakówka" w Ustroniu.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Portal gazetacodzienna.pl objął patronatem medialnym to wydarzenie.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Osoba nagrodzona została poinformowana drogą mailową.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dlaczego zero komentarzy , bo zero zainteresowania na odrzuty sceny.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama