, piątek 27 stycznia 2023
Tramwaj Cafe zaprasza: Lucas Laufen akustycznie!
Koncert na placu teatralnym przed Teatrem im. Adama Mickiewicza w Cieszynie odbędzie się w piątek, 11 września o godz. 19:00. Wstęp wolny.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Tramwaj Cafe zaprasza: Lucas Laufen akustycznie!

MM
Najwyższy czas pożegnać lato! Tramwaj Cafe oraz organizatorzy Yass Festival Cieszyn zapraszają na akustyczny koncert, podczas którego wystąpi Lucas Laufen.

Australijczyk, który postanowił odmienić swoje życie o 180 stopni i przeniósł się do Berlina, zaprezentuje materiał z niedawno wydanej płyty zatytułowanej „I know where silence lives”. Koncert na placu teatralnym przed teatrem im. Adama Mickiewicza w Cieszynie oraz kawiarnią Tramwaj Cafe będzie okazją do spokojnego, muzycznego pożegnania lata, a także chwili refleksji na temat smutku, izolacji, wolności i wspomnień.

Koncert na placu teatralnym przed Teatrem im. Adama Mickiewicza w Cieszynie odbędzie się w piątek, 11 września o godz. 19:00. Wstęp wolny. Po koncercie będzie możliwość wrzucenia datków artyście do przysłowiowego „kapelusza”. Więcej na temat koncertu można znaleźć na oficjalnym wydarzeniu imprezy w serwisie społecznościowym Facebook.com, które znajduje się tutaj.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama