, sobota 25 maja 2024
Tramwaj Cafe: Piernik Kociej Szajki wylicytowany na rzecz WOŚP za ponad 500 zł!
Ostatecznie tramwajowy piernik dedykowany Kociej Szajce sprzedany został za kwotę 515 zł. fot: Tramwaj Cafe CieszynDodaj do Facebook

Tramwaj Cafe: Piernik Kociej Szajki wylicytowany na rzecz WOŚP za ponad 500 zł!

REDAKCJA, MAT. PRAS.
Zakończyła się charytatywna aukcja, której organizatorem była kawiarnia Tramwaj Cafe z Cieszyna. Piernik dedykowany Kociej Szajce, wykonany przez Karolinę Gwizdałę na podstawie grafiki Malwiny Hajduk-Kawalec zostaje w Cieszynie, a kwota za którą został kupiony to ponad 500 zł.

- Pomysł na stworzenie i przekazanie na charytatywną aukcję piernika Kociej Szajki zrodził się przy okazji przedświątecznych warsztatów ze zdobienia pierników, które odbyły się w kawiarni Tramwaj Cafe. Przygotowując się do nich nawiązaliśmy współpracę z Karoliną Gwizdałą - uczennicą Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie, która wykonała dla nas piernik na podstawie grafiki z czwartego tomu książkowej serii zatytułowanej "Kocia Szajka i duchy w teatrze"- wyjaśniają organizatorzy aukcji.

Ostatecznie tramwajowy piernik dedykowany Kociej Szajce sprzedany został za kwotę 515 zł. Zwycięzca licytacji to mieszkaniec Cieszyna, który oprócz ręcznie wykonanego piernika otrzyma także bajkową improwizację na dowolnie zadany temat w wykonaniu Agaty Romaniuk – autorki serii detektywistycznej dla dzieci.

- Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w licytacji oraz pomogli nam w jej promocji! Można powiedzieć, że w tym roku pobiliśmy swój ubiegłoroczny wynik wsparcia na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sumie dzięki naszym działaniom i Waszej pomocy, na konto fundacji WOŚP wpadło bowiem 962,97 zł - podsumowuje Tramwaj Cafe, który od początku roku prowadził także zbiórkę na rzecz WOŚP poprzez stacjonarną puszkę zlokalizowaną w lokalu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama