, niedziela 27 listopada 2022
Tomasz Wolak zagra w Zamarskach
Tomasz Wolak zagra w Zamarskach. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Tomasz Wolak zagra w Zamarskach

AK
- W imieniu swoim, Rady Sołeckiej i K.G.W. w Zamarskach serdecznie zapraszamy na "KONCERT NA DZIEŃ KOBIET", który odbędzie się w sobotę 9 marca od godz. 15.00 w "Karczmie u Źródełka" w Zamarskach - mówi Klaudiusz Zawada, sołtys Zamarsk.

Specjalnie dla kobiet, ale nie tylko, wystąpi Tomasz Wolak - muzyk z Nowego Sącza. - Podczas moich koncertów solowych czy też z zespołem, zawsze staram się ułożyć program tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie - przyznaje muzyk.

Pochodzi z muzycznej rodziny z Nowego Sącza, góralskie nuty jak geny pojawiły się w jego muzyce i w głosie. Kocha muzykę Skaldów, jest zaprzyjaźniony z Andrzejem Zielińskim. W Skoczowie wspólnie z pasjonatami organizuje muzyczne spotkania. Jest organistą w kościele kolejowym NSPJ w Nowym Sączu. Ma swój zespół rockowy "Tomasz Wolak Rock Band”,w którym gra m.in. z Wiktorem Kierzkowskim i Bogumiłem Zielińskim. Występuje w całej Polsce grając muzykę rockową i rozrywkową.

Koncert odbędzie się w Karczmie u Źródełka. Wstęp wolny, bądź z posiłkiem w cenie 15 zł od osoby.

Rezerwacja miejsc do 7 marca, pod numerem telefonu: 502 525 882

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Pod niniejszym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=cnQMzxkf-KY można posłuchać piosenki w wykonaniu Pana Tomka. Osoby, które nie zamawiają posiłku nie muszą rezerwować miejsc. Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama