, poniedziałek 15 lipca 2024
Tanecznym krokiem bijemy rekord
,,Polonez na rynku” odbędzie się 26 stycznia 2018 r. o godz. 12:00.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Tanecznym krokiem bijemy rekord

mat.pras.
,,Tradycja to piękno, które chronimy, a nie więzy, które nas krępują” – takimi słowami społeczność Zespołu Szkół im. Wł. Szybińskiego w Cieszynie rozpoczęła przygotowania do ,,Poloneza na rynku”, który odbędzie się 26 stycznia 2018 r. o godz. 12:00.

Tegoroczne wydarzenie – organizowane pod patronatem: Burmistrza Miasta Cieszyna Ryszarda Macury i Starosty Powiatu Cieszyńskiego Janusza Króla – to nie tylko próba sprawdzenia umiejętności tanecznych. To przede wszystkim tworzenie lokalnej tradycji przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu.

420 par – to liczba uczestników, która zagwarantuje nasz sukces w ,,Pobiciu rekordu Polski w ilości par jednocześnie tańczących poloneza”. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich zainteresowanych tą niecodzienną uroczystością do zasilenia tanecznego korowodu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama