, poniedziałek 15 lipca 2024
Świąteczny koncert live z Tramwaj Cafe? Trwa zbiórka na jego organizację
Koncert zespołu Klamka został przeniesiony na styczeń 2021 roku. fot: Hanna Sokółska / Hanmade Hanna SokólskaDodaj do Facebook

Świąteczny koncert live z Tramwaj Cafe? Trwa zbiórka na jego organizację

MM
Jeszcze przed wprowadzeniem kolejnych ograniczeń w związku z pandemią koronawirusa, cieszyński Tramwaj Cafe planował zorganizować świąteczny koncert przed Teatrem im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Miało być świątecznie, jazzowo i radośnie. - Puściliśmy już wodze fantazji, które pozwoliły nam wyobrazić sobie aranżację świątecznego koncertu. Niestety pandemia nie pozwoliła nam na realizację naszych planów. Zakaz organizowania zgromadzeń, a także ograniczona działalność Tramwaj Cafe zmusiły nas do weryfikacji naszych planów - informują właściciele kawiarni Tramwaj Cafe.

Stąd też pomysł na zorganizowanie streamingowanego online koncertu świątecznego z wagonu cesarskiego Tramwaj Cafe. Za jazzowe aranżacje świątecznych hitów odpowiadać będzie, znany z urodzinowego koncertu Tramwaj Cafe, zespół Klamka oraz przyjaciele!

Koncert połączony jest ze zbiórką w serwisie zrzutka.pl, dzięki czemu możliwe będzie pokrycie kosztów jego organizacji na najwyższym poziomie, obejmującymi m.in. wynajem sprzętu, organizację streamingu, wynagrodzenie przewidziane dla członków zespołu oraz ekipy technicznej, realizatorów dźwięku i oświetlenia a przede wszystkim wsparcie działalności kawiarni Tramwaj Cafe, która podobnie jak większość branży gastronomicznej walczy obecnie o przetrwanie.

- Koncert ma charakter wydarzenia wspierającego artystów oraz pracowników zajmujących się organizacją koncertów, a także kawiarni Tramwaj Cafe, czyli tych wszystkich, którzy w czasach obowiązywania ograniczeń pozbawieni są możliwości zarabiania - dodają właściciele kawiarni i dodają, iż minimalna kwota potrzebna do organizacji koncertu to 3000 zł. - Jeśli nie uda nam się zebrać jej do 14 grudnia zmuszeni będziemy odwołać koncert - dodają.

AKTUALIZACJA Z 14 GRUDNIA

Z powodu uzbierania niewystarczających środków przekładamy koncert na styczeń 2021. Świąteczny koncert zmienia się więc w noworoczny! Kontynuujemy zbiórkę, jednak zmieniamy termin! Zamiast 17 grudnia zespół Klamka zagra w styczniu! Macie więc więcej czasu, by zaprosić swoich znajomych do udziału w wydarzeniu i może zachęcić ich do wpłacenia jakiegoś grosza na rzecz organizacji koncertu. Dziękujemy za dotychczasowe wpłaty! W kilka dni udało się przekroczyć 1000 zł! PS. Osoby, które wybrały prezenty w zamian za wpłaty (bony prezentowe i paczki) niech wypatrują listonosza!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama