, poniedziałek 11 grudnia 2023
Pokazy mody, porady stylistów i mnóstwo zabawy podczas Dnia Kobiet w Harbutowicach
Podczas spotkania wolontariuszki zbierały pieniądze na niestacjonarne hospicjum "Otwarte drzwi".  fot: Agnmieszka KaczmarczykDodaj do Facebook

Pokazy mody, porady stylistów i mnóstwo zabawy podczas Dnia Kobiet w Harbutowicach

Pokazy mody, porady stylistów i mnóstwo zabawy podczas Dnia Kobiet w Harbutowicach

W części artystycznej imprezy wystąpili soliści Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk". Fot. AK

Blisko trzysta kobiet świętowało swoje święto w jednej z harbutowickich restauracji. Pokazy mody, porady zdrowotne, zabiegi pielęgnacyjne to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowało dla pań Skoczowskie Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet TRYUMF.

Dzień Kobiet w Skoczowie zorganizowany był już po raz trzeci. Z każdym rokiem cieszy się on coraz większą popularnością. - Nie ma w Skoczowie większego miejsca na zorganizowanie tego święta. Co roku staramy się pokazać coś nowego, czymś zaskoczyć. Już myślę co zrobić w przyszłym roku. Chyba stawiam sobie coraz wyżej poprzeczkę - mówiła Beata Macura, prezeska Skoczowskiego Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet TRYUMF.

- Dzień Kobiet to okazja do oderwania się od codziennych obowiązków. Impreza jest bardzo fajna, przede wszystkim można się wyrwać z domu i jak to się mówi, można się "odchamić" mówiła Irena Frydrich z Harbutowic. Podobnego zdania była Urszula Chmiel ze Skoczowa - ponad dwieście kobiet spotkało się w jednym miejscu i potrafi się ze sobą bawić, rozmawiać, komentować. Przy okazji można zjeść coś dobrego, oderwać się od garów. Przyjechałam tutaj z córką kuzynką i koleżankami.

Czwartkowy, 8 marca, wieczór upłynął pod hasłem "W zdrowym ciele zdrowy duch". Podczas imprezy, z okazji Dnia Kobiet, na specjalnie przygotowanej scenie zaprezentowało się kilka znanych na tutejszym rynku firm prozdrowotnych i kosmetycznych. Panie mogły skorzystać z zabiegów upiększających, uzyskać porady kosmetyczne od specjalistów, obejrzeć pokaz mody, a prezentowaną odzież zakupić w skoczowskich sklepach.

Poza tym, panie brały udział w licznych konkursach. Karnety na jogę, masaże w ośrodku rehabilitacyjnym, szale, apaszki, a przede wszystkim mnóstwo kosmetyków można było wygrać między jednym, a drugim pokazem. Główną nagrodą był rower. - W kwietniu idę na wesele, dzisiejszy dzień to świetna okazja, by spróbować makijaż, który będę chciała mieć podczas zbliżającej się imprezy. Doskonała atmosfera, mnóstwo ludzi, w tym wielu znajomych, ten dzień to wyjątkowa okazja, by odpocząć od codziennych obowiązków - komentowała Sylwia Michalik ze Skoczowa i dodała: "no i rower można wygrać!"

W części artystycznej imprezy wystąpili soliści Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk". Podczas spotkania wolontariuszki zbierały pieniądze na niestacjonarne hospicjum "Otwarte drzwi". - Serdecznie dziękuję ofiarodawczynią za każdą złotówkę, którą wrzuciły do skarbonki. W środę, podczas naszego cotygodniowego spotkania policzymy pieniądze i przekażemy je hospicjum - dziękowała Macura.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama