, poniedziałek 22 kwietnia 2024
Po majówce Książnica Cieszyńska wznawia działalność czytelni i galerii
4 maja swoją działalność wznawia czytelnia i galeria Książnicy Cieszyńskiej. Korzystanie z ich usług obwarowane będzie ednak kilkoma istotnymi ograniczeniami. fot: kc-cieszyn.plDodaj do Facebook

Po majówce Książnica Cieszyńska wznawia działalność czytelni i galerii

ŁP
We wtorek, 4 maja swoją działalność wznowi czytelnia i galeria Książnicy Cieszyńskiej. Korzystanie z ich usług obwarowane będzie jednak kilkoma istotnymi ograniczeniami. Jakimi?

W czytelni Książnicy Cieszyńskiej przebywać może jednocześnie nie więcej niż pięciu czytelników, z wyłączenie czytelni zbiorów specjalnych, która pozostaje zamknięta. Z rękopisów, starych druków, kartografii, ikonografii i dokumentów życia społecznego korzystać można w czytelni ogólnej. Zamówienia na dostarczenie zbiorów specjalnych do czytelni ogólnej przyjmowane są do godz. 14.00. Zamówienia złożone w godz. 14.00-18.00 realizowane są w dniu następnym. Z kolei wystawy w galerii Książnicy Cieszyńskiej zwiedzać może jednocześnie nie więcej niż sześć osób. Zamknięta pozostaje za to sala konferencyjna. Zawieszone są także oferty dotyczące organizowanych w siedzibie Książnicy Cieszyńskiej lekcji bibliotecznych oraz wszelkich wydarzeń z udziałem publiczności.

Czytelnia ogólna Książnicy Cieszyńskiej czynna będzie od wtorku do piątku w godzinach od 10.00 do 8.00 oraz w soboty w godzinach od 9.00 do 15.00. Szczegółowe zasady dotyczące funkcjonowania Książnicy Cieszyńskiej dostępne są tutaj.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Przynajmniej można poczytać.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama