, piątek 2 czerwca 2023
Oficjalne otwarcie Parku marzeń w Zamarskach
- Już nie możemy się doczekać. Będzie to dla nas najpiękniejsze wydarzenie, bo nasze, zorganizowane z wielkim sercem - mówi Klaudiusz Zawada. fot: ARC Klaudiusz ZawadaDodaj do Facebook

Oficjalne otwarcie Parku marzeń w Zamarskach

AK
Już 15 czerwca o godz. 13.00 wielkie wydarzenie dla wszystkich zamarszczan. Nastąpi oficjalne otwarcie Parku, a na scenie wystąpi zespół SKALDOWIE.

- Już nie możemy się doczekać. Będzie to dla nas najpiękniejsze wydarzenie, bo nasze, zorganizowane z wielkim sercem. Właśnie wtedy oficjalnie otworzymy nasz park. Będzie to zwieńczenie wspólnej pracy, przez te wszystkie lata. Jestem wzruszony i zapraszam wszystkich, by wspólnie z nami przeżyli te chwile - mówi Klaudiusz Zawada, sołtys Zamarsk.
Oficjalne zaproszenie na zbliżającą się uroczystość:

Na zamarskiej scenie wystąpi zespół SKALDOWIE.

Wystąpią również: Tomasz Wolak, Mikołaj MIKO Król, Klaudiusz Czauderna, Mażoretki "Cieszyńskie Gwiazdeczki", Dziecięcy Zespół ŚWIETLIKI, Zespół Regionalny STRUMIEŃ oraz Męski Zespół Śpiewaczy przy OSP w Zamarskach. Od godz. 19.00 organizatorzy zaplanowali wspólną imprezę taneczną.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama