, poniedziałek 15 lipca 2024
Mistrzowie Stand-up w Browarze Zamkowym Cieszyn
Artyści zagwarantowali niesamowitą zabawę i klimat.  fot: Browar Zamkowy CieszynDodaj do Facebook

Mistrzowie Stand-up w Browarze Zamkowym Cieszyn

mat.pras. (Browar Zamkowy Cieszyn)
Cieszyńska publiczności po raz kolejny nie zawiodła i przybyła na kolejne kulturalne wydarzenie do rzemieślniczego Browaru Zamkowego Cieszyn. Przedsięwzięcia organizowane wspólnie z Cieszyńskim Ośrodkiem Kultury „Dom Narodowy”, cieszą się dużą popularnością. Tym razem w programie artystycznym wystąpili mistrzowie „Stand-up” - Marcin Zbigniew Wojciech i Jacek Noch.

Komediowa forma sztuki w postaci monologu przed publicznością, w przeciwieństwie do kabaretu, opiera się na charyzmie wykonawcy oraz na świetnym kontakcie z publicznością.
Marcin Zbigniew Wojciech to wyjątkowa osobowość sceniczna, charyzmatyczny, pełen energii i kreatywności. Nazywany często duszą towarzystwa Polski. Kabareciarz jest członkiem grupy Poliż Stand-up, Stand-up Kraków oraz Kabaretu 44-200 z Rybnika. Na scenie w Browarze Zamkowym Cieszyn czuł się jak przysłowiowa „ryba w wodzie”. Jego umiejętności i nawiązywanie szybkiego kontaktu z publicznością spowodowały, że wieczór ten na długo zostanie zapamiętany.
Jacek Noch, choruje na nieuleczalną jak do tej pory chorobę - Stwardnienie Rozsiane. I choć zwykle schorzenie to zabiera ludziom całkowicie chęć do życia, w tym wypadku artysta zdołał pokonać swoje słabości i udowodnił, że jego największą bronią w starciu z chorobą jest poczucie humoru. A gdy przy okazji sprawił dużą radość cieszyńskiemu audytorium, cała ta postawa ma z całą pewnością duży sens. Przypomnijmy, że komik ma już spore sukcesy i to było widać na estradzie.

Już teraz zapraszamy na pozostałe grudniowe wydarzenia:

09.12, 20.00 - Browar Zamkowy Cieszyn
„Aktywuj Dobro” – afterparty/ JULIA KANIA QUARTET– koncert (jazz), bilety- 20 zł w COKu)

Zespół młodych muzyków jazzowych założony wiosną 2016 roku w Katowicach. Muzyka jaką wykonują to głównie autorskie kompozycje liderki, oscylujące wokół takich gatunków jak jazz, indie jazz i world music. Julia Kania jest bielszczanką, absolwentką Bielskiej Szkoły Muzycznej, wokalistką, pianistką, autorką muzyki i tekstów, obecnie studentką wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

16.12, 20.00, Browar Zamkowy Cieszyn
RASTAFAJRANT – koncert (bilety – 20 zł w COKu)

„RASTAFAJRANT” to cieszyński projekt łączący elementy muzyki reggae / rock / ska i poezji ska – kanej, został założony przez muzyków, którzy współpracują bądź współpracowali m.in. z De Press, Dzioło, Dawidem Kwiatkowskim, Patrykiem Kumórem, Wojtkiem „Yellow” Żółtym (AKURAT), Nataszą Ptakovą, Teatrem Śląskim (Skazany na bluesa) i wieloma innymi! Zespół dotychczas koncertował w kilkudziesięciu miastach Polski oraz w Czechach – za każdym razem spotykając się z gorącym przyjęciem.

22.12, 20.00, Browar Zamkowy Cieszyn
PROLETARYAT – koncert (bilety – 40 zł w COKu)

PROLETARYAT to jeden z klasyków polskiego rocka, to jeden z najlepszych zespołów „drugiego pokolenia” polskiej sceny rockowej. To zespół, który w oryginalny sposób połączyła punk rock z metalem tworząc nową, oryginalną muzyczną jakość. Dzięki zaangażowanym tekstom, o których ich autor i wokalista mówi: „Nasze utwory są jak lustra, w których odbija się nasza rzeczywistość”, grupa przez wielu uznawana jest za „głos pokolenia okresu przemian lat 80-tych i 90-tych”.

29.12, 20.00, Browar Zamkowy Cieszyn
Przedsylwestrowa rozgrzewka- impreza z DJ-em (bilety – 10 zł w COKu)
Autor: Browar Zamkowy Cieszyn

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama