, poniedziałek 25 września 2023
MINI koncert w Tramwaj Cafe: Klamka
Urodzinowy MINI koncert Tramwaj Cafe odbędzie się w piątek, 14 sierpnia na placu teatralnym w Cieszynie. Początek o godz. 19:00. Wstęp wolny.  fot: www.klamkamusic.comDodaj do Facebook

MINI koncert w Tramwaj Cafe: Klamka

MM
W połowie maja br., minął pierwszy rok działalności kawiarni Tramwaj Cafe w Cieszynie. Pierwsze urodziny cieszyńskiego tramwaju przypadły na okres największych ograniczeń uniemożliwiających zorganizowanie przyjęcia urodzinowego. Po zniesieniu ograniczeń i otwarciu granic pomysł na zorganizowanie urodzin wrócił w formie plenerowego koncertu. Tak też się stanie w piątek, 14 sierpnia!

- Zapraszamy na spóźnione przyjęcie urodzinowe Tramwaj Cafe. Do urodzin wracamy w letniej odsłonie i stąd też nasze pierwsze urodziny zorganizujemy w plenerze, a dokładnie na skwerze przed Teatrem im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Podczas urodzinowego MINI koncertu wystąpi zespół Klamka, który tworzą pozytywnie zakręceni muzyczni pasjonaci, dobrzy znajomi, którzy zaprezentują własne interpretacje na temat muzyki Chrisa Cornella – zapraszają właściciele Tramwaj Cafe.

Urodzinowy MINI koncert Tramwaj Cafe odbędzie się w piątek, 14 sierpnia na placu teatralnym w Cieszynie. Początek o godz. 19:00. Wstęp wolny. Organizatorzy urodzinowego koncertu proszą o zachowanie zasad bezpieczeństwa dotyczących odległości pomiędzy poszczególnymi uczestnikami, a w przypadku braku możliwości zachowania społecznego dystansu o zasłonięcie ust i nosa.

Organizatorem MINI koncertu jest kawiarnia Tramwaj Cafe oraz Dealer MINI Sikora z Bielska-Białej.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama