, poniedziałek 15 lipca 2024
„Koncert Świąteczny”. Wygraj bilety!
Wspólny program tych dwóch dobrze znanych bielskich zespołów będzie wspaniałą uwerturą, która wprawi każdego w dobry nastrój i świąteczny klimat. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

„Koncert Świąteczny”. Wygraj bilety!

red./mat.pras.
28 stycznia 2018 - ostatnia okazja na koncert w świątecznym klimacie! Niebanalne połączenie wokalu i gitary duetu Riffertone z bogatym brzmieniem tria The ThreeX, wspaniale odda niepowtarzalny klimat kolęd i kompozycji świątecznych specjalnie zaaranżowanych na tę okazję.

Wspólny program tych dwóch dobrze znanych bielskich zespołów będzie wspaniałą uwerturą, która wprawi każdego w dobry nastrój i świąteczny klimat.

The ThreeX to zdobywcy złotego medalu na prestiżowym Osaka International Chamber Music Competition & Festa w Japonii. Na swoim koncie mają wydane 2 płyty CD: „Das kleine Wien Trio I” i „The ThreeX - Unchained” oraz DVD „Mindbowing”. W przeciągu 15 lat istnienia trio występowało ponad 220 razy odwiedzając 15 krajów w Europie, Azji i Ameryce Południowej. W 2017 roku zespół otrzymał „Ikara” - nagrodę Prezydenta Miasta Bielska-Białej za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki.

Riffertone to laureaci I miejsca Międzynarodowego Festiwalu „Carpathia 2012” w Rzeszowie. We wrześniu 2014 roku nakładem wydawnictwa AGORA ukazał się debiutancki album zespołu „Someday, somewhere” zawierający 13 autorskich kompozycji. Od stycznia 2015 roku Riffertone występuje na jednej scenie z takimi gwiazdami jak Anna Dąbrowska, Natalia Kukulska, Piotr Cugowski i Kuba Badach, biorąc udział w aranżowanym przez Jacka Piskorza koncercie „Tribute to Michael Jackson Symfonicznie”.

Podczas Koncertu Świątecznego w Teatr im. A. Mickiewicza w Cieszynie wystąpią w składzie:
/ Jarosław Krużołek (śpiew),
/ Albert Kokoszewski (gitara),
/ Krzysztof Kokoszewski (skrzypce),
/ Jacek Stolarczyk (skrzypce),
/ Jacek Obstarczyk (fortepian),
/ Wojciech Famielec (gitara basowa),
/ Patryk Zakrzewski (perkusjonalia).

Bilety w sprzedaży w cenie 65/55/40/30 zł do nabycia na stronie: http://bilety.teatr.cieszyn.pl/buy/default/spectacle/400
Teatr im. A. Mickiewicza w Cieszynie
28.01.2018.
19:00

UWAGA! KONKURS!
Do wygrania jedno podwójne zaproszenie na „Koncert Świąteczny” The ThreeX – Riffertone & Friends. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Z jakiego miasta pochodzą oba zespoły? Odpowiedzi prosimywysyłać pod adres: redakcja@gazetacodzienna.pl wraz imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu. Konkurs trwa do 25 stycznia do godz. 9:00. Wtedy poinformujemy o wynikach losowania.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama