, wtorek 21 marca 2023
Kiermasz książki używanej w cieszyńskiej bibliotece
Kiermasz będzie działał w godzinach otwarcia biblioteki do 15 maja br. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na nowości wydawnicze. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Kiermasz książki używanej w cieszyńskiej bibliotece

ŁP
Biblioteka Miejska w Cieszynie zaprasza na kiermasz książki używanej, który odbywa się w ramach tygodnia bibliotek, a jego dochód przeznaczony zostanie na zakup nowości wydawniczych.

Kiermasz odbywa się w oddziale dla dzieci oraz w holu biblioteki na I piętrze przed wypożyczalnią dla dorosłych. Na regałach znalazły się książki dla dzieci, powieści i książki popularno-naukowe z różnych dziedzin, które z pewnością wzbogacą domowy księgozbiór.

Kiermasz odbywa się w ramach tygodnia bibliotek, który w tym roku odbywa się pod hasłem "Znajdziesz mnie w bibliotece" i działa w godzinach otwarcia biblioteki do 15 maja br. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na zakup nowości wydawniczych dla cieszyńskiej biblioteki.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama