, poniedziałek 15 lipca 2024
„Job Interviews” po raz ostatni
W Cieszynie i Czeskim Cieszynie trwa właśnie 28. Festiwal Teatralny Bez Granic. fot: Karin Dziadkova



Dodaj do Facebook

„Job Interviews” po raz ostatni

KT
To będzie już ostatnia okazja by wybrać się na spektakl „Job Interviews” na Scenie Polskiej Teatru Cieszyńskiego. Dramat Piotra Zelenki będzie można zobaczyć 30 maja o godz. 17:30 w ramach 28. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego „Bez Granic”.

Peter Zelenka (ur. 1967 w Pradze) jest jednym z najbardziej znanych współczesnych czeskich dramatopisarzy, scenarzystów i reżyserów teatralnych i filmowych. Jego spektakl „Job Interviews” to portret kobiety sukcesu. Główna bohaterka - Nina to dynamiczna i pewna siebie kobieta po czterdziestce. Kieruje agencją castingową, gdzie zatrudnia mało znanych aktorów i aktorki, a także kilka wielkich nazwisk. Większością ludzi pogardza, a jej świat kręci się wokół pieniędzy. Jej kariera przebiega idealnie, lecz do czasu. Prywatnie nie układa się najlepiej. Mąż, który chce odejść i chory ojciec, który nie może doczekać się na jej wsparcie. Najgorszym dramatem staje się dla niej zwolnienie z pracy. Pomimo upadku, Nina do końca pozostaje osobą cyniczną i wulgarną. To sztuka pokazującą problem dzisiejszego świata. W drodze po zaszczyty, karierę i sławę, zapominamy o relacjach.

W Cieszynie i Czeskim Cieszynie trwa właśnie 28. Festiwal Teatralny Bez Granic. O szczegółach pisaliśmy tutaj. Na spektakl „Job Interviews” w reżyserii Katarzyny Deszcz zapraszamy już w środę 30 maja o godz. 17:30 do Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama