, niedziela 27 listopada 2022
Ewa Farna zdobyła trzy statuetki podczas gali Viva Comet
Ewa Farna zdobyła trzy statuetki podczas warszawskiej gali Viva Comet 2012. fot: Aleksandra Voy/ewafarna.plDodaj do Facebook

Ewa Farna zdobyła trzy statuetki podczas gali Viva Comet

Ewa Farna otrzymała trzy statuetki Viva Comet podczas piątej gali zorganizowanej przez stację Viva Polska.

Tegoroczna Gala Viva Comet 2012 utrzymana była w konwencji Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Stąd też nazwy nagród, które przyznane zostały gwiazdą, nawiązywały do piłkarskiej terminologii.

Podobnie jak przed rokiem wielką zwyciężczynią gali okazała się Ewa Farna. Pochodząca z Zaolzia wokalistka zdobyła aż trzy statuetki. Publiczność wyróżniła ją w następujących kategoriach: Królowa Boiska, czyli Artystka roku, Gwizdek Sędziego, czyli Dzwonek roku za utwór "Bez łez" oraz Transfer Roku, czyli najlepsza na viva-tv.pl także za piosenkę "Bez łez".

Dla publiczności zgromadzonej w Warszawskim Centrum EXPO XXI na otwarcie gali zaśpiewała Dorota "Doda" Rabczewska. Na scenie wystąpili także muzycy nominowani do nagród Vivy. Wśród nich nie zabrakło Ewy Farnej.

Dodatkowo, Ewa Farna, otrzymała najwięcej głosów i zwyciężyła w kategorii "Najlepszy Polski Wykonawca" MTV EMAs 2011. Dzięki czemu miała możliwość reprezentowania Europy podczas gali MTV EMAs 2011 w Belfaście.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

o na jest zajebista

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama