, poniedziałek 22 kwietnia 2024
Dream Park Ochaby zaprasza na Festiwal Rzeźb Lodowych
Lodowe rzeźby można do 11 marca podziwiać w Dream Parku w Ochabach. fot: Dream Park OchabyDodaj do Facebook

Dream Park Ochaby zaprasza na Festiwal Rzeźb Lodowych

KK
W Ochabach trwa Festiwal Rzeźb Lodowych. Mamy dla naszych Czytelników kolejne zaproszenie do Dream Parku.

Lodowe rzeźby zachwycają każdego niezależnie od wieku. Jednak nie lada atrakcją są dla dzieci. Z myślą o nich w każdą sobotę i niedzielę do 11 marca odbywa się Ice Show, czyli pokazy rzeźbienia w lodzie połączone z warsztatami dla najmłodszych.

A jak to się dzieje, że rzeźby lodowe są kryształowo czyste? Aby taki efekt osiągnąć potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Nie bez znaczenia jest czas samego procesu zamrażania. Konieczne jest jego spowolnienia. Szczególną uwagę należy poświęcić samej wodzie, z której ma powstać lodowy blok. Musi być ona odfiltrowana z wszystkich zanieczyszczeń.

Samo zamrażanie różni się także od tego, jakie możemy zaobserwować w swoich domowych zamrażarkach, tam odbywa się ono z każdej strony. Aby powstał lodowy blok proces zamrażania musi odbywać się tylko od spodu.

UWAGA! KONKURS!
Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójna wejściówka na Festiwal Rzeźb Lodowych, którą ufundował Dream Park w Ochabach

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Co jest tematem przewodnim podczas Festiwalu Rzeźb Lodowych w Dream Park Ochaby?

Odpowiedzi:
A. Miniatury w lodzie
B. Epoka lodowcowa
C. Królowa Śniegu

Podpowiedzi można szukać na: www.facebook.com/dreamparkochaby
Wejściówki będą do odebrania w kasie w Dream Park Ochaby. Bilet należy wykorzystać do końca 11 marca 2012 r.
Odpowiedź prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.
Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register
Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową.
Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama