, wtorek 23 kwietnia 2024
Cieszyńskie kino Piast zaprasza na premiery
Cieszyńskie kino Piast zaprasza na premiery fot: Źródło: pixabay.comDodaj do Facebook

Cieszyńskie kino Piast zaprasza na premiery

Redakcja
Dobra wiadomość dla fanów kina! Od 10 lutego do 28 lutego cieszyńskie kino „Piast” przedstawiać będzie 4 ogólnopolskie premiery, w tym jeden pokaz przedpremierowy.

Jako jedną z pierwszych produkcji będziemy mogli obejrzeć francuską komedię familijną „ASTERIKS I OBELIKS: IMPERIUM SMOKA”. Bardzo dobrze znany duet tym razem uda się do Chin, gdzie w wyniku zamachu stanu Cesarzowa zostaje uwięziona. Kiedy córka porwanej księżniczka Sass-Yi szuka pomocy w Galii poznaje nie byle kogo, a właśnie dobrze znany nam duet tytułowych bohaterów.

Wraz z klasyczną francuską komedią pojawia się możliwość zobaczenia ogólnopolskiej premiery polskiego romansu „HEAVEN IN HELL”. Historia Olgi i Maksa których dzieli 15 lat różnicy, przekazująca że sytuacja nawet zupełnie inna, nie ma znaczenia w kwestii tego czego się chce. Film porusza tematy uczuć i emocji, które często bywają sprzeczne.

Z kolei w drugiej połowie lutego na ekranie kina zawita premiera brytyjskiej komedii „Plan na miłość”. Produkcja przedstawia Zoe, filmową dokumentalistkę szukającą idealnego partnera. Gdy nie powodzi jej się w poszukiwaniach, wyjeżdża ze swoim sąsiadem Kazimem do Lahore, aby sfilmować zaaranżowany przez rodziców Kazima ślub.

Ostatnią z czterech produkcji jakie pojawią się na ekranie cieszyńskiego kina ,,Piast” będzie ,,Wieloryb”. Film opowiada historię Charliego, nauczyciela angielskiego zmagającego się z chorobliwą otyłością. Produkcja porusza tematy odrzucenia, odizolowania i przede wszystkim samotności. Główny bohater próbuje odzyskać kontakt ze swoją córką, mimo iż wie że będzie to niezmiernie trudne.

Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/kinocieszyn/

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama