, niedziela 25 luty 2024
Cieszyn: Wielkie Otwarcie Campingu Olza
Camping Olza oferuje swoim gościom 10 pokoi hotelowych, pole namiotowo-kempingowe, miejsca na kampery, kuchnię, jadalnio-świetlicę, zaplecze sanitarne z pralnią i prasowalnią, duży parking, przystań kajakową, restaurację, ogródek piwny. fot: cieszyn.plDodaj do Facebook

Cieszyn: Wielkie Otwarcie Campingu Olza

SM/MAT.PRAS.
Cieszyn: Wielkie Otwarcie Campingu Olza

zaplanowane zostało na sobotę, 27 kwietnia na godz. 12.00. fot. mat. pras.

Centrum turystyczno-rekreacyjne "Ogród dwóch brzegów" to nie tylko ścieżki pieszo-rowerowe, kajaki, skwer, miejsca piknikowe, place zabaw i boiska sportowe, ale też Camping Olza - przekonują organizatorzy wielkiego otwarcia Campingu Olza, które zaplanowane zostało na sobotę, 27 kwietnia o godz. 12.00.

Otwarciu towarzyszyć będą gry i zabawy dla dzieci i młodzieży oraz liczne atrakcje i niespodzianki. - W rodzinnej, wiosennej
atmosferze, rozpalimy pierwszy, długo oczekiwany grill, zasiądziemy do biesiady piwnej i wysłuchamy wspaniałego koncertu akustycznego zespołu The AlternatiV PINK FLOYD, który zagra utwory z płyty "The Wall", jedenastego albumu studyjnego w karierze grupy Pink Floyd, bez wątpienia jednej z najwybitniejszych płyt w dziejach muzyki popularnej. Po koncercie porwiemy wszystkich do tańca na jedynej i wyjątkowej dyskotece pod gwiazdami w rytmie lat 80, która zakończy się o północy - zachęcają organizatorzy.

Na otwarcie zaprasza Camping Olza oraz Towarzystwo Sportowe Piast Cieszyn. Wejście na teren Campingu jest nieodpłatne.

Więcej informacji znajduje się na profilu społecznościowym Campingu Olza.

Portal gazetacodzienna.pl objął patronat medialnym na tym wydarzeniem.

Komentarze: (8)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Co za matoł wpadł na pomysł aby wybudować tak debilną budowlę? Ciekawi mnie też ,ktorzy radni głosowali za przyjęciem [KOMENTARZ ZMODYFIKOWANY PRZEZ MODERATORA] pomysłu.

Dojalnia publicznej kasy zaprasza na otwarcie kolejnej dojalni publicznej kasy. Cieszyno - miasto grande turistiko fantastiko. Nikt nie przystąpił nawet do przetargu bo kazdy normalny wie, ze wmieście 5 turystów rocznie taki obiekt to wtopa. Ale nie wiedzą tego wybrańce losu. Na siłe wcisli campin w struktury Mieszka bo obiekt za 5 baniek by zgnił i ktoś mógłby zadać niewygodne pytanie "co za debil wymyslił takie toto coś"?

Ale Camping to chyba jest po to żeby tam można było się zatrzymać na nocleg a nie imprezować?

Camping przejęło Towarzystwo Sportowe Piast Cieszyn, stąd ponowne otwarcie! Mamy nadzieję, że już na długie lata.

ja też mam taką nadzieję, myślę, że jesteś kibicem Piasta. Zapraszam na sobotę myślę , że b edzie super

Przepraszam a co to takiego ten alternativ Pink Floyd? Czy już naprawdę nie ma pomysłów na nazwę zespołu?! Na miejscu prawników Pink Floyd zrównałbym z ziemią ten "pseudo twór muzyczny".

Wszystko przed tobą. zacznij czytać książki, skończ prawo i zostań prawnikiem P Floyd zamiast wyszukiwać sobie na siłę tematy do marudzenia

Tak co roku będzie otwarcie campingu? Miał to być camping całoroczny. Ten obiekt to największa porażka poprzednich władz miasta.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama