, poniedziałek 11 grudnia 2023
Biblioteka Miejska z Cieszyna zachęca, by złapać wiosnę z książką
Konkurs przeznaczony jest jest dla osób od 15 roku życia i obejmuje wykonanie zdjęcia, w ramach którego uwieczniona zostanie książkowa fascynacja w wiosennym otoczeniu. fot: Pixabay.comDodaj do Facebook

Biblioteka Miejska z Cieszyna zachęca, by złapać wiosnę z książką

ŁP
- Tęsknimy już za zdecydowanie wiosenną aurą i tą miłą chwilą, kiedy będziemy mogli usiąść na ławce czy leżaku z książką. Co może stanowić lepsze tło dla lektury niż świeża, soczysta zieleń i rozkwitająca przyroda? - pyta Biblioteka Miejska w Cieszynie i zachęca do udziału w fotograficznym konkursie "Złap wiosnę z książką".

Konkurs przeznaczony jest jest dla osób od 15 roku życia i obejmuje wykonanie zdjęcia, w ramach którego uwieczniona zostanie książkowa fascynacja w wiosennym otoczeniu. Fotografie w wersji tradycyjnej (wielkość co najmniej 15x20) lub elektronicznej (co najmniej 2 MB) można przesyłać mailowo (adres: czytelnia@biblioteka.cieszyn.pl) do biblioteki do 15 maja 2021 r. lub w formie tradycyjnej na adres Biblioteka Miejska w Cieszynie, ul. Głęboka 15, 43-400 Cieszyn z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”. Każde zdjęcie powinno być opatrzone tytułem oraz imieniem i nazwiskiem autora.

Zdobywca pierwszej nagrody otrzyma nagrodę w wysokości 300 zł. Najlepsze prace konkursowe będzie można oglądać w witrynie cieszyńskiej biblioteki. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 33 8520 710 (wewn. 13) lub wysyłając e-mail na adres: czytelnia@biblioteka.cieszyn.pl. Regulamin konkursu na stronie www.biblioteka.cieszyn.pl.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama