, poniedziałek 24 czerwca 2024
Anna Seniuk w cieszyńskiej bibliotece
Spotkanie odbyło się w niezwykle sympatycznej, ciepłej i pełnej humoru atmosferze. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Anna Seniuk w cieszyńskiej bibliotece

RED. / MAT.PRAS.
Anna Seniuk w cieszyńskiej bibliotece


Anna Seniuk w cieszyńskiej bibliotece

W poniedziałek, 14 marca 2016 roku, w cieszyńskiej Bibliotece Miejskiej odbyło się spotkanie ze znaną i lubianą aktorką Anną Seniuk. Zgromadzona publiczność gromkimi brawami powitała wchodzącą na salę aktorkę.

Spotkanie poprowadziła dr Joanna Jurgała-Jureczka, pisarka znana ze swojego zamiłowania do Zofii Kossak. W trakcie godzinnego spotkania z cieszyńską publicznością Anna Seniuk opowiadała o swoim życiu zawodowym i prywatnym. Wspominała początki swojej kariery aktorskiej oraz współpracę ze znanymi reżyserami - Jerzym Gruzą czy Jerzym Jarockim.

Zainteresowaniem cieszyły się opowieści Seniuk o kulisach pracy na planie legendarnych seriali, jak „Czterdziestolatek” czy „Czarne chmury”. Aktorka z sentymentem wspominała także film „Konopielka”, w którym Edward Redliński, autor „Konopielki”, na potrzeby filmu, dopisał dodatkowy rozdział dla Anny Seniuk.

Spotkanie odbyło się w niezwykle sympatycznej, ciepłej i pełnej humoru atmosferze. Publiczność, choć zróżnicowana wiekowo, bawiła się świetnie. Aktorka zakończyła spotkanie w Bibliotece Miejskiej odczytem wierszy napisanych przez kobiety o… kobietach. Zaś po spotkaniu zainteresowani otrzymali autograf Anny Seniuk oraz zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Niezwykle skromną i pełną pokory wobec życia aktorkę, której mimo wszystko nie brak poczucia humoru, żegnano oklaskami na stojąco.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama