, sobota 23 września 2023
Akustyczne Mikołajki w Tramwaj Cafe!
Misiasty, czyli Wojciech Misiuga wystąpi w piątek, 6 grudnia o godz. 18:00 w wagonie cesarskim kawiarni Tramwaj Cafe. Wstęp na koncert jest bezpłatny.  fot: FB/Tramwaj CafeDodaj do Facebook

Akustyczne Mikołajki w Tramwaj Cafe!

MM
Akustyczne Mikołajki w Tramwaj Cafe!

Szykuje się kolejna muzyczna uczta w cieszyńskiej kawiarni Tramwaj Cafe! Na akustyczne Mikołajki zaprasza Wojciech Misiuga "Misiasty", który koncertem w "tramwaju" powoli zamyka tegoroczną trasę koncertową.

Wojciech Misiuga to wokalista, kompozytor, multiinstrumentalista, autor tekstów, a na co dzień podróżnik i marzyciel. W roku 2012 wyjechał na Islandię, gdzie nagrał płytę "Freedom".

"Muzyka musi wypływać z serca, by była prawdziwa" - takie motto przyświeca artyście, który wystąpi w Mikołajkowy wieczór w Tramwaj Cafe. Na koncercie będzie można usłyszeć wersje akustyczne znanych, polskich piosenek sprzed lat, a także twórczość muzyka. Nie zabraknie również świątecznego akcentu. Misiasty wystąpi w Tramwaj Cafe po raz drugi. Pierwszy koncert okazał się strzałem w dziesiątkę - wszystkie miejsca były zajęte, a słuchacze po kilku bisach pytali "kiedy powtórka?".

Misiasty, czyli Wojciech Misiuga wystąpi w piątek, 6 grudnia o godz. 18:00 w wagonie cesarskim kawiarni Tramwaj Cafe. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama