, poniedziałek 15 lipca 2024
8 lat w Tybecie z gościem specjalnym na Scenie COK. Konkurs!
26 stycznia wystąpią dla nas formacje: 8 lat w Tybecie, Demontaż i Transgresja.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

8 lat w Tybecie z gościem specjalnym na Scenie COK. Konkurs!

red./mat.pras.
Przed nami kolejna niezwykła odsłona Sceny COK w Browarze Zamkowym. Czas na rockowe uderzenie! 26 stycznia wystąpią dla nas formacje: 8 lat w Tybecie, Demontaż i Transgresja.

8 lat w Tybecie
Znakiem rozpoznawczym zespołu są surowe, rockowe brzmienia gitar i energiczne, klasyczne riffy oparte na pulsującej, mocno osadzonej w metrum sekcji rytmicznej. Centralnym punktem nadającym niepowtarzalny charakter muzyce 8lwt są jednak proste, ale niebanalne teksty z głębokim, obciążonym bagażem emocjonalnym przekazem. Zespół przedkłada treść ponad formę, stawia na naturalność i wiarygodność.

Od założenia w 2005 roku zagrali dziesiątki koncertów w całej Polsce. Wśród zespołów, z którymi dzielili scenę w trakcie festiwali i zapewniając support można wymienić m.in. Acid Drinkers, Hunter, Nocny Kochanek, Luxtorpeda, Kabanos, czy Lipali.
8 lat w Tybecie to finaliści Eliminacji do Przystanku Woodstock 2017, wybrani z blisko tysiąca zgłoszonych zespołów. W 2016 roku nawiązali współpracę z Leszkiem Biolikiem (producentem muzycznym, kompozytorem i basistą legendarnej grupy Republika) czego rezultatem są single „Król Popkultury” oraz „Po co tyle słów?”, które łącznie przez kilkanaście tygodni zajmowały pierwsze miejsca na listach przebojów, w tym TurboTop Antyradia.

Do zespołu 8lwt tego wieczoru dołączy Chwytak! Razem zagrają kilka parodii cieszyńskiego muzyka w aranżacjach rockowych.

Transgresja
Śląsko-dąbrowski zespół, grający szeroko pojęty alternatywny, ciężki rock/metal. Założony w 2015 Zespół jest laureatem przeglądów muzycznych: "100-tka i gra muzyka" w Dąbrowie Górniczej, "FAZA 2017" w Katowicach oraz "Rockosz 2017" w Bielsku-Białej. Transgresja ma na swoim koncie dziesiątki koncertów, dzielili scenę z zespołami takimi jak : NeuOberschlesien Hope, Lao Che, Proletaryat czy T.Love. W 2017 zagrali podczas Juwenaliów Podbeskidzia przed Happysad, oraz podczas finalowego dnia Juwenaliów Śląskich przed Organkiem i Luxtorpedą.

Demontaż
Zespół z okolic Cieszyna. Pięciu młodych chłopaków, których łączy muzyka. Balansują na granicy rocka i metalu, chociaż starają się nie ograniczać i graja to, co sprawia im radość.

26.01.2018/ 20:00
Browar Zamkowy Cieszyn

Bilety w cenie 20zł do nabycia w biurze podawczym w Urzędzie Miasta oraz przed samym koncertem!

UWAGA! KONKURS!
Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki na koncert zespołu 8 lat w Tybecie! Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: Kto razem z zespołem 8lwt wystąpi w Browarze Zamkowym?
Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: redakcja@gazetacodzienna.pl wraz imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu, pod który wyślemy wiadomość w przypadku wygranej.
Konkurs trwa do czwartku (25.01) do godziny 18:00! Po zakończeniu wylosujemy dwie osoby, które będą mogły odebrać swoje wejściówki tuż przed koncertem w Browarze Zamkowym!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama