, wtorek 23 lipca 2024
Zebrzydowice: Nietrzeźwy policjant na służbie
Sierż. Benedykt Polok nie udziela nam informacji, ile promili we krwi miał nietrzeźwy policjant.  fot: KPPDodaj do Facebook

Zebrzydowice: Nietrzeźwy policjant na służbie

MB
W nocy z 8 na 9 sierpnia w Zebrzydowicach na pełnieniu służby w stanie nietrzeźwości został przyłapany dyżurujący tam policjant. Informacje te potwierdza Komenda Powiatowa Policji, a nietrzeźwy policjant został zawieszony w czynnościach.

- Zgłoszenie o podejrzeniu nietrzeźwości funkcjonariusza na służbie zgłosiła nam petentka, która w nocy pojawiła się na komendzie. Oficer dyżurny jednostki w Zebrzydowicach był w stanie nietrzeźwości, co potwierdzili przybyli na miejsce policjanci z wydziału kontroli - mówi sierż. Benedykt Polok z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Sierż. Benedykt Polok nie udziela nam informacji, ile promili we krwi miał nietrzeźwy policjant. Potwierdza jednak, że policjant został zawieszony w czynnościach do czasu wyjaśnienia tej sprawy. - Jest prowadzone postępowanie dyscyplinarne w tej sprawie, może zakończyć się ono nawet wydaleniem ze służby - mówi Polok.

Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dostali premie od samorządów Hażlacha i Zebrzydowic to mają się za co gościć. Dobre stwierdzenie" został przyłapany* ciekawe co myślą Ci, co nie zostali przyłapani.Kontrole powinno się przeprowadzać nie tylko na wezwanie petenta,ale wyrywkowo w dzień i noc -i t tych co prowadzą samochody ,czasem na sygnale.

To se popili za kase z dodatkowych patroli

Nowy komendant wziął się za pijaków w policji. Poprzedni ich krył, na co mam dowody.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama