, piątek 31 marca 2023
Zderzenie pociągu z "tirem". Kierowca ciężarówki nie żyje (zdjęcia)
Pasażerom pociągu nic się nie stało. Zginął kierowca "tira". fot. Hubert Gacek Dodaj do Facebook

Zderzenie pociągu z "tirem". Kierowca ciężarówki nie żyje (zdjęcia)

KK, zdjęcia: HUBERT GACEK
42-letni mężczyzna zginął w wypadku ciężarówki z pociągiem, do którego doszło w środę, 22 czerwca, około godziny 12.00 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Cieszynie-Boguszowicach.
Jak powiedział nam dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Ustroniu, w wyniku zderzenia poszkodowany został kierowca tira. Podróżującym pociągiem pasażerom nic się nie stało. Trakcja nie została uszkodzona.

- 42-letni kierowca "tira", mieszkaniec powiatu bielskiego, został ciężko ranny, a po godzinie zmarł w karetce. Służby wykonały oględziny, a obecnie trwają czynności mające na celu usunięcie skutków wypadku, które powinny zakończyć się do godz. 15.00 - informował po godzinie 13.00 mł. asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Do zderzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Cieszynie-Boguszowicach.

Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto
Komentarze: (12)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

i tak tym pociągiem nikt nie jechal. Po co w ogole utrzymywac takie polaczenia?

Pewnie myślał, że mu pociąg ustąpi tak jak osobówki. Dużo jeżdżę i debili można spotkać co 5 minut na trasie, i osobówki i tiry, które jednak częściej śmigają na czerwonym świetle...

Ja znam tą pracę więc się odzywam. O zachowaniu ostrożności przez przejazd kolejowy tłuką do głowy od dziecka

TO BYŁ JEDEN Z NAS KTO NIE ZNA TEJ PRACY NIECH SIĘ NIE ODZYWA STRACIŁ ZYCIE TYLKO DLA TEGO ZE ZABRAKŁO MU SIL DO PEŁNEJ KONCENTRACJI PRZYKRO MI ZE WSZYSCY UWAŻAJĄ NAS W TAK ZŁYM ŚWIETLE SKŁADAM SZCZERE KONDOLENCJE RODZINIE

i słusznie! Będzie trupy fotografował i niszczył miejsce zdarzenia "bo mu wolno" i "się należy"

takich przejazdów... I- TIRY NA TORY, popieram.

"TIRY NA TORY" !!!!!!!!!!!.

Ja byłem w tym pociągu, parę osób jechało bo to akurat taka godzina że ani z i do pracy ale sam fakt że to błędne myślenie iż tu pociągów jest mało. G. prawda. 7 par tam i z powrotem i około 16 towarowych czyli 30 na dobę. Tam jest dla pociągu 40 km/h a zahamować 150 ton lub towarowy 2000ton to nie jest tak łatwo. Ps. TVN już na miejscu sugerował głupoty że to kolei wina a Policjant zabronił mi fotografować pociąg bo to jego zdaniem tajemnica kolejowa. I to jest tzw. akcja Bezpieczny przejazd zależy także od ciebie. Szkoda chłopa ale to dobry przykład jak bagatelizuje się kolej. CIESZYNIACY TU POCIĄGI JEŻDŻĄ!!!!.

oczywiście wina po stronie ciągnika siodłowego.zignorowanie znaku STOP!wielokrotnie na Frysztackiej samochody nie zatrzymują się przed tak ważnym znakiem drogowym.jadą przez tory tak jakby to ich nie dotyczyło.aż do pierwszej tragedii.dopóki coś się nie stanie.przejeżdżasz raz,drugi i dziesiąty się uda.za 11 razem bam!!!do Piotrowych bram!szerokości!

Żeby komuś się coś stało, musiałby tam być

A gdzie byś tam chciał wiadukt postawić i czy w ogóle warto było by go budować dla tak małego ruchu tam a to kosztuje. A po za tym dlaczego w Cieszynie na ul. Głębokiej są stare płyty chodnikowe a nie ładny deptak. Takie pytania to zadawaj byłym władzom Fickowi i spółce.

czenu tam nie ma porzadnej drogi i wiadukatu nad torami ?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama