, piątek 31 marca 2023
W Skoczowie spłonęło mieszkanie, w Wiśle wypadek
Sobota nie należała do spokojnych dla służb.  fot: ARCDodaj do Facebook

W Skoczowie spłonęło mieszkanie, w Wiśle wypadek

KK, BŚ
W Skoczowie spłonęło mieszkanie. Wszyscy mieszkańcy wielorodzinnego budynku zostali ewakuowani. W Wiśle zderzyły się dwa samochody, jeden wpadł do rzeki, 3 osoby zostały odwiezione do szpitala. 

- O godzinie 14.13 przyjęliśmy zgłoszenie o pożarze w Skoczowie przy ul. Cieszyńskiej. Ewakuowani zostali wszyscy mieszkańcy. Mieszkanie zostało oddymione, pożar ugaszono, mimo to mieszkanie w całości spłonęło. Wstępnie straty oszacowano na 35 tys. zł - mówi Łukasz Burian, dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Ustroniu. Strażacy udzielili wsparcia psychicznego jednej osobie. 
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Wiśle. - Około godziny 17.30 w Wiśle Malince zderzyły się dwa samochody. Jeden z nich wjechał do rzeki. 3 osoby zostały odwiezione do szpitala - informuje dyżurny PSP. 

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama