, wtorek 6 czerwca 2023
Tragiczny finał wypadku na torowisku
Niestety, pomimo szybko udzielonej pomocy i przetransportowaniu śmigłowcem do szpitala, mężczyzna zmarł. Policjanci nadal ustalają jego tożsamość.  fot: Policja CieszynDodaj do Facebook

Tragiczny finał wypadku na torowisku

red./mat.pras.
W niedzielę około godziny 12:30 na szlaku kolejowym przy ulicy Dojazdowej w Cieszynie doszło do tragicznego wypadku. Doszło do potrącenia mężczyzny przez jadący tamtędy pociąg. Niestety, pomimo szybko udzielonej pomocy i przetransportowaniu śmigłowcem do szpitala, mężczyzna zmarł. Policjanci nadal ustalają jego tożsamość.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, przechodzący przez tory od strony ul. Frysztackiej w kierunku ul. Dojazdowej, mężczyzna nie zwrócił uwagi na nadjeżdżający pociąg i sygnały maszynisty. Nie znane są przyczyny takiego zachowania. Maszynista obsługujący lokomotywę, twierdzi że nie był w stanie wyhamować składu. Prowadzący pociąg był trzeźwy.

Potrącony mężczyzna przez jakiś czas znajdował się pod składem pociągu, był wówczas przytomny. Pomocy na miejscu udzielili mu strażacy oraz ratownicy medyczni. Następnie, sprawnie został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Finał tej historii okazał się być tragiczny, po kilku godzinach mężczyzna zmarł. Dokładnym wyjaśnieniem okoliczności wypadku zajmą się cieszyńscy śledczy pod nadzorem prokuratora, który zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.

Policjanci nadal ustalają tożsamość zmarłego mężczyzny. Wszystkie osoby, które mają informacje na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ulicy Wojska Polskiego 2 lub pod nr tel. (33) 8516 280 lub (33) 8516 281. Można też informować pisząc na e-mail dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama