, piątek 31 marca 2023
Tragiczna śmierć wędkarza w Strumieniu
Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe. Podczas akcji strażacy wyciągnęli z wody ciało mężczyzny. fot: KPPDodaj do Facebook

Tragiczna śmierć wędkarza w Strumieniu

RED. /KPP
Policjanci ze Strumienia wyjaśniają okoliczności śmierci 39-letniego wędkarza. Dziś przed południem jego ciało znaleziono w Wiśle. To już kolejne w tym roku tragiczne zdarzenie nad wodą.

39-letni wędkarz w piątek przyjechał na weekend do Strumienia, gdzie na Wiśle łowił ryby. Miał wrócić w niedziele. Dziś rano matka zaniepokojona faktem, że 39-latek nie wrócił wczoraj do domu, postanowiła go odszukać. Znała miejsce łowiska, gdzie miał przebywać jej syn, więc pojechała nad rzekę do Strumienia w rejonie ulicy Brodeckiego. Tam przed południem natrafiła na ciało swojego syna. Znajdowało się w wodzie, niedaleko brzegu.

Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe. Podczas akcji strażacy wyciągnęli z wody ciało mężczyzny. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon. Wstępnie śledczy wykluczyli działanie osób trzecich. Na miejscu nadal trwają policyjne oględziny. Teraz policjanci ze Strumienia ustalają okoliczności śmierci mężczyzny. - Wiemy od matki zmarłego, że mężczyzna miał w niedalekiej przyszłości przejść operację na serce. Na ten moment wykluczyliśmy działanie osób trzecich - informuje nas Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji.

To już kolejne w tym roku tragiczne zdarzenie nad wodą w powiecie cieszyńskim. Miesiąc temu mieszkaniec Cieszyna utonął w Wiśle podczas zawodów wędkarskich w Skoczowie. Służby przestrzegają, by zachowywać szczególną ostrożność nad wodą, szczególnie w miejscach niestrzeżonych, a także nie spożywać alkoholu przed wejściem do wody.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama