, poniedziałek 15 sierpnia 2022
Tragedia w Goleszowie. Mężczyzna zmarł w barze
Śledztwo w tej sprawie pod nadzorem cieszyńskiej prokuratury prowadzą policjanci z Ustronia. fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Tragedia w Goleszowie. Mężczyzna zmarł w barze

JM, KPP CIESZYN
Policjanci z Ustronia i Prokuratura Rejonowa w Cieszynie prowadzą śledztwo w sprawie śmierci 44-letniego mieszkańca Goleszowa. Mężczyzna zasłabł siedząc w barze przy stoliku. Dwóch jego kompanów z objawami zatrucia alkoholowego trafiło do szpitala. Z przeprowadzonych badań wynika, że spożywali alkohol etylowy.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór w w jednym z barów w Goleszowie. Dyspozytor pogotowia ratunkowego powiadomił oficera dyżurnego policji, że jeden z klientów stracił przytomność i jest reanimowany. Na miejsce skierowano policjantów z Ustronia.

- Funkcjonariusze ustalili, że 44-latek spożywał alkohol w towarzystwie dwóch mężczyzn - mieszkańców gminy. W pewnym momencie jedna z osób przebywających w barze zauważyła jak jeden z trzech siedzących przy stole mężczyzn nie porusza się i nie daje oznak życia. Kilka innych osób podbiegło i podjęło akcję reanimacyjną. Na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe. Mimo dalszej przeprowadzonej akcji reanimacyjnej przez zespół ratunkowy, 44-letni goleszowianin zmarł. Dwaj pozostali mężczyźni z objawami silnego zatrucia alkoholowego zostali przewiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - relacjonuje asp. Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Ze wstępnych badań wynika, że mężczyźni spożywali alkohol etylowy. Decyzją prokuratora zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Śledztwo w tej sprawie pod nadzorem cieszyńskiej prokuratury prowadzą policjanci z Ustronia.

Komentarze: (7)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

zalosne te komentarze o metanolu.. Nudzi wam sie ? Do roboty!

blee stan zakuty

Ludzie Wy chyba nie znacie pojęcia etylu!!!! To jest alkohol , który służy do wyprodukowania każdej butelki wódki, którą kupujecie w sklepie!!! A tak na marginesie niejeden po wypiciu takich ilosci jakie oni spożywali już dawno by się przekręcił.

Czy to był czeski trunek?

Tak właśnie picie skraca życie ;)

chyba pili alkohol metylowy

Zalał się w trupa bo w barze podano etyl?, przecież w barze swoich alkoholi nie wolno spożywać. Tylko biznes się liczy, ci handlarze śmiercią procentową nie mają za nic człowieka bo co? bo to pijacy?. Każdy chce się napić ale ja już się tak boję wódki że nikt na niej prze zemnie nie zarobi.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama