, poniedziałek 11 grudnia 2023
Strumień: Policja poszukuje świadków zdarzenia
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie poszukują świadków zdarzenia, które miało miejsce w piątek, 12 lipca około godz. 14:00 przy ulicy Kościelnej w Strumieniu fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Strumień: Policja poszukuje świadków zdarzenia

MM/mat.pras.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie poszukują świadków zdarzenia, które miało miejsce w piątek, 12 lipca około godz. 14:00 przy ulicy Kościelnej w Strumieniu, gdzie znaleziony został nieprzytomny mężczyzna.

- Nieprzytomny, leżący na poboczu drogi mężczyzna, został zauważony po godzinie 14:00 przez przejeżdżającego w tym miejscu mężczyznę, który natychmiast wezwał pomoc. Poszkodowany, 54-letni mieszkaniec Strumienia został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala - informuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie i prosi o kontakt osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia.

Informacje w tej sprawie można przekazywać telefonicznie do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (tel. 33 851 62 00, 33 851 62 80), pod numerem alarmowym 112, bądź mailowo na adres: dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama