, piątek 1 grudnia 2023
Skoczów: Zatrzymano sprawców napadu na sklep w Górkach Wielkich
Zatrzymanym za usiłowanie rozboju grozi do 12 lat więzienia. fot. ARC Dodaj do Facebook

Skoczów: Zatrzymano sprawców napadu na sklep w Górkach Wielkich

BŚ, KPP Cieszyn
Policjanci ze Skoczowa zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o usiłowanie rozboju w sklepie spożywczym w Górkach Wielkich. Teraz grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło 12 września tuż przed godziną 20. Jeden ze sprawców wszedł do sklepu spożywczego w Górkach Wielkich, drugi w tym czasie czekał na zewnątrz w samochodzie. Gdy upewnił się, że pozostali klienci wyszli ze sklepu, podszedł do lady i poprosił o papierosy. Kiedy ekspedientka otworzyła kasę, mężczyzna zaatakował ją gazem łzawiącym i zażądał wydania pieniędzy z kasy. Kobieta zdążyła jednak w tym czasie włączyć alarm. Spłoszony bandyta wybiegł ze sklepu i ze swoim kompanem odjechał samochodem w nieznanym kierunku.

- Na początku października policjanci z Ustronia wpadli na trop jednego ze sprawców. W ubiegłym tygodniu zatrzymaliśmy 22-letniego mieszkańca Bielska Białej. Kilka dni później zatrzymano drugiego z napastników. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec województwa lubelskiego. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Sędzia na wniosek policji i prokuratury podjął decyzję o tymczasowym areszcie dla podejrzanych - informuje asp. Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji.
Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Widać, że elektorat pana Janusza sprawdza się w praktyce. Brawo

Nie do sanatorium na chrobrego tylko do kamieniolomow z nimi!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama