, wtorek 5 marca 2024
Skoczów: Niszczył cmentarne nagrobki, teraz grozi mu do 5 lat więzienia
Od początku września do końca ubiegłego tygodnia skoczowscy policjanci przyjęli prawie 30 zgłoszeń w sprawie dewastacji nagrobków na cmentarzach. fot. WK Dodaj do Facebook

Skoczów: Niszczył cmentarne nagrobki, teraz grozi mu do 5 lat więzienia

JM, KPP CIESZYN
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Skoczowie zatrzymali sprawcę dewastacji cmentarzy, do jakich dochodziło w mieście od początku września tego roku. Wandal zniszczył w tym czasie prawie 30 nagrobków. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.
Od początku września do końca ubiegłego tygodnia skoczowscy policjanci przyjęli prawie 30 zgłoszeń dewastacji nagrobków na cmentarzach. Nieznany sprawca uszkodził tablice nagrobków i krzyże na cmentarzach przy ulicy Cieszyńskiej i Wiślickiej w Skoczowie. Jako pierwszy o sprawie napisał portal gazetacodzienna.pl.


W miniony czwartek, 22 września śledczy z Komisariatu Policji w Skoczowie zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Skoczów i przedstawili mu zarzuty. Mężczyzna przyznał się do winy. - Podczas przesłuchania wyjaśnił, że działał sam i bez konkretnego powodu - mówi aps. Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Stróże prawa ustalili, że mężczyzna oprócz dewastacji nagrobków na skoczowskich cmentarzach, dopuścił się jeszcze co najmniej pięciu podobnych czynów w sąsiedniej gminie Jasienica.

27-latek odpowie teraz przed sądem za spowodowane zniszczenia. Grozi mu do 5 lat więzienia.
Komentarze: (21)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

a co, ty byś tak chętnie pozamykał, albo i wytruł, tych co chorują psychicznie?.. A co z Żydami?.. a z rudymi?... a z takimi pajacami jak ty?

Wojciechu Kolarczyk pozwól, że skorzstam z Twojego tekstu i odpowiem w te słowa: brak rozumu doprowadza do pisania takich idiotyzmów jak Twoja diagnoza sytuacji

Gdyby był z mojej rodziny został by z niej pogoniony na zawsze.Cmentarz to największa swiętośc i symbole religijne także.Ma szczęście,że nie mieszka w kraju islamskim tam został by ukamieniowany w centralnym punkcie miasta.Szczęście tego debila polega na tym,że mieszka w kraju chrześciańskim, zrobią mu proces obrońcy przedstawią dokument medyczny ,że ma zakłócenia mózgu, dostanie wyrok w zawiasach.A potem znowu będzie robił to samo.

a jeżeli ten sprawca jest z twojej rodziny to co powiesz,też tak byś go potraktował.....

Dla takiego typa powinno być 5 lat bez dyskusji i wykopanie przez niego wszystkich grobów na cmentarzu na, ktorym niszczył nagrobki i to kopać bez żadnej pomocy pod nadzorem grabarza

AVE PAN CIEMNOŚĆI

ble ble ułłłllleeee...e ee..... hhaahhaaha

weź sie i zastosuj buraku a nie filozuj

... taaaak. Cała prawda o Tobie we wpisie z 2011-09-27 00:30:34

spierdalaj

może ten sprawca jest chory, była pełnia księżyca a to podobno działa na lunatyków, a może wracał z wiecu wyborczego i chciał zwalczyć przeciwników politycznych,a może był kibolem i ćwiczył przed występem na meczu.Tyle wersji i pytań a okazało się,że to nasz chłopak ze skoczowa,który napewno potrzebuje pomocy nie tylko zakładu karnego ale kilku psychologów i odwiedzin kapelana więziennego.

Jak ty z lexxem facetom w majty zaglądacie to wasz problem. Po wyczynach tego cmentarnego debila widać, że jest podobnym do lexxa wykolejeńcem umysłowym.

a ty co, agent Tomek??... albo kolega tego cmentarnego idioty, skoro wiesz jakie majtki nosi?

a kogo obchodzi ta twoja Metallica ?? W każdym razie wandal z pewnością nosił ciuchy kupione u ciebie.

?

?

pewnie działał pod wpływem Nergala,a biskupi ostrzegali

zacheca spodkania na cmentarzach to ich specjalnosc.

Już prawie godzina od ukazania się tekstu, a ja widzę tylko jeden komentarz. Napiszcie lepiej, że ten wandal należał do PiS albo PO i zaraz będzie weselej. Tak czy inaczej ja delej uważam, że Metallica się skończyła po Kill 'em All

...

Nuda, brak pracy, brak perspektyw i brak rozumu doprowadza do takich rzeczy.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama